نمایش 1 - 10 از 71
خبر خوش دبیر فدراسیون ورزش های بومی و محلی کشوربرای زیرکوه:
دبیر فدراسیون ورزش های بومی و محلی کشور گفت: شهرستان زیرکوه استعداد میزبانی جشنواره بین المللی بازی های بومی و محلی را دارد و احتمال دارد این جشنواره به میزبانی زیرکوه برگزار شود.
عضو ستاد امر به معروف دانشگاه پیام نور زیرکوه:
عضو ستاد امر به معروف دانشگاه پیام نور زیرکوه گفت:مر به معروف و نهی از منکر، راه پیامبران و شیوه صالحان است.
مسوول اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای زیرکوه خبرداد:
مسئول راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان زیرکوه گفت : با وجود تنگنا های اعتباری دولت در 4 سال اخیر ، مجموع اعتبارات تزریق شده به بخش راهداری و حمل و نقل شهرستان اعم از اعتبارات ملی و استانی و راهداری بالغ بر 12.3میلیارد تومان بوده است
مسئول گروه جهادی شهید حججی روستای شاهرخت:
مسئول گروه جهادی شهید حججی روستای شاهرخت گفت:خون شهید حججی خیلی ها را بیدار کرد و این خون در قلب نوجوانان گروه جهادی جریان گرفته است.
فعال رسانه ای در شهرستانهای قاین و زیرکوه:
جعفر حسنی اهل روستای اردکول زیرکوه است که علاوه بر فعالیت در محیط زیست شهرستان قاین، خبرنگار صدا و سیما در این شهرستان و مدیر پایگاه اطلاع رسانی روستای اردکول و کانال این روستا نیز هست.
سرپرست مرکز فنی و حرفه ای زیرکوه خبرداد:
سرپرست مرکز فنی و حرفه ای زیرکوه از برگزاری دوره گوهر تراشی دراین شهرستان خبرداد و گفت: برگزاری دوره های آموزشی در مرکز فنی و حرفه ای زیرکوه بر اساس مطالعات و آمایش منطقه ای صورت می گیرد.
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه:
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه گفت:همه‏ آحاد مردم باید وظیفه‏ امر کردن به کار خوب و نهی کردن از کار بد را برای خود قائل باشند و این، تضمین‏کننده‏ حیات طیبه در نظام اسلامی خواهد بود.
مدیر بنیاد مسکن زیرکوه خبرداد:
مدیر بنیاد مسکن زیرکوه از الحاق 80 هزار متر مربع زمین به محدوده طرح هادی روستای بارنجگان جهت توسعه این روستای مرزی خبرداد.
به بهانه 14 تیر ،روز شهرداری
شهردار حاجی آباد با بیان اینکه خدمت بی منت آرمان ماست،گفت: تمام تلاش خود را جهت ايجاد اعتماد ميان شهروندان و شهرداري بکار می بندیم و قطعا با ياري همشهريان فكورو صبورمان ، محیطی مطلوب ، پاك ، سرسبز و با امكانات مدرن شهري كه حق ايشان مي باشد را در آينده نزديك خواهيم داشت.
امام جمعه اهل سنت زیرکوه:
امام جمعه اهل سنت زیرکوه با بیان اینکه روز قدس متعلق به عالم انسانیت است ،گفت: همه ما چه اهل سنت و چه اهل تشیع و همه انسانیت در کنار یکدیگر در این روز مبارک و مهم باید حضور فعال داشته باشیم و این کمترین کاری است که می توانیم انجام دهیم.

صفحه‌ها