logo-samandehi

تبلیغات در زیرکوه نیوز  09153615824
کارگاه تولید صنعتی برادران روحی - تولید و نصب انواع درب و پنجره upvc - درب ضد سرقت - سکوریت - جک پارکینگی --- 09155620388
کود غنی شده بیولوژیک
نشر خبر روزانه
تدریس خصوصی قرآن کریم
به کانال تلگرام زیرکوه نیوز بپیوندید
بخاری بخر جایزه ببر . تلفن : 09153646417

تازه های خبر

مطالب اخبار اجتماعی

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه عنوان کرد:
کریمی با بیان اینکه در طول هفته بسیج 38 عنوان برنامه در سطح حوزه ها و پایگاههای مقاومت،شهرستان اجرا خواهد شد،‌گفت:دغدغه اصلی ما عملی کردن فرمایشات مقام معظم رهبری است.
به همت موسسه خیریه انصارالحجه صورت گرفت:
به همت موسسه خیریه انصارالحجه مشهد،یک هزار سبد غذایی بین نیازمندان شهرستان زیرکوه توزیع شد.
سردرگمی معضلات جوانان در ساختارهای دولتی
معاون ساماندهی امور جوانان در وزارت ورزش و جوانان معتقد است برنامه مدونی در حوزه جوانان وجود ندارد، در این شرایط اصرار بر احیای «سازمان ملی جوانان» چه دلیلی دارد؟
فرمانده انتظامی زیرکوه:
فرمانده انتظامی زیرکوه با تاکید بر موضوع امنیت، گفت:امنیت، تعارف بردار و تعطیل بردار نیست .
جانشین فرماندهی انتظامی استان:
جانشین فرماندهی انتظامی استان گفت:اولویت اول ما در شهرستان زیرکوه بحث مواد مخدر و تصادفات جاده ایست و ما هیچ جای امنی را برای خفاشان شب پرست نخواهیم گذاشت.
در مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی زیرکوه مطرح شد:
امام جمعه زیرکوه با گلایه از عدم حضور فرمانده انتظامی استان در شهرستان زیرکوه گفت: اینجا یک شهرستان مرزی است و ما انتظار داشتیم فرمانده انتظامی استان حداقل یک بار در این چند سال به شهرستان زیرکوه سر می زدند.
صبح امروز:
صبح امروز با حضور مسئولان ، مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی زیرکوه برگزار شد.
سرپرست جمعیت هلال احمر زیرکوه خبرداد:
سرپرست جمعیت هلال احمر زیرکوه گفت: چهار پایگاه ثابت وسیار در سطح شهرستان کمک های مردمی رابرای زلزله زدگان غرب کشور جمع آوری می کنند.
به بهانه سالروز شهادت "سردار شهید حسن طهرانی مقدم"
پس از صدور فرمان تاریخ امام (ره) مبنی بر تشکیل نیروهای سه‌گانه سپاه پاسداران،‌ شهید حسن طهرانی مقدم در سال 1364 به سِمت فرماندهی موشکی نیروی هوایی سپاه منصوب شد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان زیرکوه:
رئیس شبکه بهداشت و درمان زیرکوه، خاطرنشان کرد:راه اندازی مرکز سونوگرافی در زیرکوه منوط به نیروی انسانی است که متاسفانه علیرغم اینکه همه شرایط از قبیل مکان و دستگاه سونوگرافی آماده است اما نیروی انسانی متخصص، در دسترس نیست.
درباره مستند پول و پورن و حواشی؛
اگر نویسنده گزارش مد نظر با یکی از قربانیان گرفتارشده در کارتل الکس که مجبور بودند در دوبی خدمات جنسی به اعراب حاشیه نشین دهند، رو در رو به گفتگو می‌نشست، بازهم همان مواضع قبلی را اتخاذ می‌کرد؟
پرونده خرید دستگاه دیالیز ، شفاف شد:
رئیس شبکه بهداشت زیرکوه با بیان اینکه در جذب خیرین کوتاهی نکرده ایم، گفت:شهرستان زیرکوه رتبه دوم استان در جذب خیرین را دارد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان زیرکوه:
رئیس شبکه بهداشت و درمان زیرکوه گفت: پول خرید دستگاه دیالیز واریز شده و در نوبت تحویل دستگاه هستیم و همه مدارک نیز موجود است.
حکایت 20 سال زندگی روی تخت:
حسین رحمانی که حدود 20 سال پیش بر اثر یک حادثه زمن گیر شده است می گوید:اکنون ۲۰ سال می‌شود که بر تخت افتاده ام و زخم بستر امانم را بریده و هزینه های درمان بسیار بالا است.
گفتگو مردمی با مرزنشینان زیرکوه در روز 13آبان:
عباس غلامی پیره مرد 82 ساله زیرکوهی انیزه حضور خود در راهپیمایی 13 آبان را اطلاعت از رهبری دانست و گفت:تا وقتی قطره ای خون در رگ هایم جریان داشته باشد در همه راهپیمایی ها حاضر خواهم بود.

صفحه‌ها