عمومی

آئین اختتامیه اردوی جهادی حوزه ام البنین زیرکوه برگزار شد

با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زیرکوه،آئین اختتامیه اردوی جهادی جهادگران سربازان سید خراسانی در حسینیه امیرالمومنین (ع) کوی امیرالمومنین شهر حاجی آباد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زیرکوه،آئین اختتامیه اردوی جهادی جهادگران سربازان سید خراسانی در حسینیه امیرالمومنین (ع) کوی امیرالمومنین شهر حاجی آباد برگزار شد.
این گروه جهادی در عرصه‌های فرهنگي، اجتماعي، علمي و آموزشي به مدت ده روز در کوی امیرالمومنین شهر حاجی آباد، به خدمت رسانی مشغول بود.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زیرکوه در این مراسم با تقدیر از بسیجیان جهادگر این گروه جهادی با بیان اینکه اردوهای جهادی خدمت به محرومین و آشنایی با فضای جامعه است، اظهارداشت:اردوهای جهادی تمرین ، خدمت و خودسازی است.
سرگرد کریمی خاطرنشان کرد:این که اردوی جهادی با کمترین امکانات و هزینه در مناطق محروم برگزار می شود بسیار کار پسندیده ایست و باید تلاش کرد تا این آموزش ها باعث اشتغال مردم محروم شود.
وی با بیان اینکه هدف از برگزاری اردوی جهای انجام کار جمعی و مشارکتی است،گفت:قویت روحیه تعاون و همکاری ،خودسازی و دیگر سازی و تمرین انجام کار های بزرگ با هزینه کم از دیگر اهداف این اردوهاست.
گفتنی است در حاشیه این مراسم نمایشگاهی از دست ساخته های جهادگران برگزار گردید.
همچنین از اعضای این گروه جهادی تقدیر شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا