عمومی

آزادگان، تندیس های استقامت و ایثار

26مرداد ماه سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی یادآور ایمان راسخ بزرگ مردانی است که در برابر همه ناجوانمردی های دشمنان ایستادند و از شکنجه های مزدوران بعثی هراسی به خود راه ندادند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،هفده سال پیش ، در 26 مرداد سال 1369، نخستین گروه آزادگان به میهن اسلامی بازگشتند و ایران را از عطر حضور خود آکنده کردند.
آن روز، یادآور خاطره شیرین بازگشت آزادگان به میهن اسلامی است. روزی مبارک که در آن، صابران راست قامت جمهوری اسلامی ایران، پس از سال ها دوری از وطن به خاک میهن پای گذاشتند و به آغوش خانواده و ملت بازگشتند.
آری 26 مرداد ماه سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی یادآور ایمان راسخ بزرگ مردانی است که در برابر همه ناجوانمردی های دشمنان ایستادند و از شکنجه های مزدوران بعثی هراسی به خود راه ندادند.
فرزندان غیور ایران همیشه سربلند ، صبور و راضی به قضای الهی با سینه هایی فراختر از اقیانوس ها از همه جا و همه کس بریده و به خدا پیوستند و عزتی ارزشمند را به جهانیان نمایاندند.
راد مردانی که تمام هستی خویش را برای حفظ کیان انقلاب اسلامی و دفاع از اسلام در طبق اخلاص نهادند و با تحمل سخت ترین شرایط و شدیدترین تنگناها و مضایق از باورهای دینی و انقلابی خویش در وفاداری به انقلاب و آرمان های امام راحل دست بر نداشتند و امروز نیز به عنوان پیشتازان حمایت از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب ، در تلاش برای ساختن ایرانی آبادتر و عزتمندتر از هیچ کوششی فروگذار نیستند.
شیرمردانی که مقام معظم رهبری در توصیفشان اینگونه گفت:صبر و استقامت شما آزادگان به اسلام آبرو بخشید.
شماها که آمدید، قدرت این ملت ظاهر شد. امروز، دشمن از دست اندازی به انقلاب مأیوس است، اما از دشمنی پشیمان نیست. ملت ما باید به هوش باشد. اولین وظیفه ما این است که کشورمان را از همه جهت قدرتمند کنیم. امروزه همه برنامه های دولت جمهوری اسلامی، در خط قدرت بخشیدن به ایران اسلامی است. اسلام هم پشتوانه ماست. شما به عنوان عناصر ورزیده، امتحان داده، زجر کشیده و آبدیده که از میدان های خطر عبور کرده اید، جزو درخشنده ترین نگین های این مجموعه می توانید باشید.
رارسیدن این روز عزیز را به همه ملت بزرگ ایران ، به آزادگان عزیز سرافراز کشورمان به خصوص آزادگان سربلند شهرستان زیرکوه آقایان:محمدرضا اصغری،غلامرضا احمدی، محمد علی پردل، رضا خان یغما ،‌علی محمد احمدی، سید غلامحسین حسینی و حسین محمدی بمرود تبریک می گوئیم و اعلام می کنیم که یاد تمام آنها که در سالهای اسارت رژیم بعث مظهر مقاومت و ایستادگی بودند به نیکی در خاطره ی تاریخی ملت ایران جاوید خواهد ماند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا