عمومی

آزمون ارتقاء درجه نجاتگران استان در زیرکوه

صبح امروز آزمون ارتقاء درجه نجاتگران چهار شهرستان استان خراسان جنوبی در زیرکوه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،صبح امروز آزمون ارتقاء درجه نجاتگران هلال احمر چهار شهرستان استان خراسان جنوبی در زیرکوه برگزار شد.
سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان زیرکوه در حاشیه برگزاری این آزمون در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز،اظهارداشت:73 نفر از نجاتگران چهار شهرستان نهبندان،درمیان،قاین و زیرکوه درآزمون ارتقاء درجه نجاتگران هلال احمر به میزبانی شهرستان زیرکوه شرکت کرده اند.
الله یار توسلی نیا هدف از انجام این آزمون را بالابردن توان امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر عنوان کرد و گفت:این ازمون از صبح امروز یکشنبه 21 آذرماه آغاز و تا عصر ادامه خواهد داشت.
وی خاطرنشان کرد:نجاتگران باید ابتدادر آزمون آمادگی جسمانی حضور یابند و پس از کسب حد نصاب نمره قبولی در آزمونها و کارگاههای متعدد مهارتی شرکت می کنند و درمباحث اسکان اضطراری ،امداد و کمک های اولیه،نجات مصدومین از ارتفاع و کار با تجهیزات نیمه سنگین با هم به رقابت می پردازند.
سرپرست جمعیت هلال احمر زیرکوه بیان داشت:این آزمون به صورت هماهنگ و در سه منطقه استان برگزار گردید که شهرستان بیرجند میزبان نجاتگران شهرستانهای بیرجند،خوسف و سربیشه و شهرستان طبس،میزبان نجاتگران شهرستانهای فردوس ،سرایان و طبس و شهرستان زیرکوه نیز میزبان نجاتگران شهرستانهای درمیان،نهبندان،قاین و زیرکوه است.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا