عمومی

آغاز راهپیمایی روز قدس در زیرکوه از گلزار شهدای حاجی آباد

در جلسه برنامه ریزی راهپیمایی روز قدس زیرکوه مقرر شد راهپیمایی روز جهانی قدس در زیرکوه ساعت ۱۱ صبح روز جمعه 2 تیر از مقابل گلزار شهدای حاجی اباد تا مصلای نماز جمعه برگزار شود.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،جلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس در زیرکوه صبح امروز با حضور مسئولین ادارات ذی ربط در محل اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه برگزار شد.
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه در این جلسه با بیان اینکه روز قدس،روز مبارزه با ظلم و ستم و دفاع از مظلوم است ،اظهارداشت: امام خمینی «ره» آخرین جمعه ماه رمضان را به این نام نهادند تا بفهماند که دفاع از مظلوم و دفاع از قدس که اولین قبله مسلمانان بوده خود یک عبادت است مانند نماز ،روزه و حج.
حجت الاسلام احمد اسماعیلی افزود: آن امام بزرگوار می دانست کیان غاصب و خود فروخته عرب حامی اسرائیل اگر به حال خود رها شوند ملت مسلمان منطقه را به خاک و خون می کشند و با این نامگذاری سدی در خاورمیانه و حتی آفریقا در مقابل این خود فروخته ها درست شد .
در ادامه جلسه مسئولین ادارات در خصوص استقرار نیروهای آتش نشانی، هلال احمر و اورژانش در مسیر راهپیمایی، برقراری امنیت توسط نیروهای نظامی و انتظامی ، تبلیغات و اطلاع رسانی توسط سپاه و تبلیغات اسلامی و برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم روز جهانی قدس به بحث و تبادل نظر پرداختند و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.
قرائت قطعنامه در پایان راهپیمایی، تهیه ادمک ، پرچم آمریکا و اسرائیل قبل از مراسم و به آتش کشیدن آنها در حین مراسم و سخنرانی حجت الاسلام مرتضائی نیا در مصلای نماز جمعه از جمله برنامه هایی است که در این راهپیمایی اجرا می شود.
در این جلسه مقرر گردید راهپیمایی روز جهانی قدس در زیرکوه ساعت ۱۱ صبح روز جمعه 2 تیر از مقابل گلزار شهدای حاجی اباد تا مصلای نماز جمعه برگزار شود.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا