عمومی

آغاز سال تحصیلی حوزه علمیه زیرکوه در جوار شهدای گمنام

مراسم آغاز سال تحصیلی جدید حوزه علمیه شهر حاجی آباد،در جوار گلزار شهدای گمنام برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،مراسم آغاز سال تحصیلی جدید حوزه علمیه ثامن الائمه شهر حاجی آباد،در جوار گلزار شهدای گمنام برگزار شد.
حجت الاسلام صادقی مدیر حوزه علمیه شهر حاجی آباد در حاشیه برگزاری این مراسم ، گفت:حوزه علمیه ثامن الائمه شهر حاجی آباد در حال حاضر دارای 92 طلبه ات که این طلاب از پایه های یک تا 6 مشغول به تحصیل هستند.
مدیر حوزه علمیه حاجی آباد، بیان کرد: اقدامات خوبی برای جذب طلبه در سال تحصیلی جدید انجام گرفت و حدود 70 نفر ثبت نام کرده اند که از این تعداد، حدود 30 نفر در حوزه علمیه حاجی آباد پذیرفته شده اند که همه این افراد دارای معدل بالای 18 هستند.
حجت الاسلام صادقی خاطرنشان کرد:طبق برنامه ریزی هاییی که حوزه علمیه خراسان انجام داده است دروس حوزه علمیه از 25 شهریور آغاز می شود و مراسم آغاز سال تحصیلی جدید حوزه علمیه ثامن الائمه حاجی آباد نیز ، امروز برگزار گردید.
وی با اشاره به برگزاری مراسم آغازین سال تحصیلی جدید در جوار گلزار شهدای گمنام ، گفت:خداوند متعال را برای این توفیق شاکریم و از شهدای عزیز استمداد می کنیم که سال جاری به برکت شهدا سالی با خیر و برکت برای طلاب شهرستان باشد و موجبات رضایت ولی عصر فراهم شود.
مدیر حوزه علمیه حاجی آباد،‌ادامه داد:با توجه به نزدیک شدن به آغاز هفته دفاع مقدس،‌این حضور طلاب در جوار گلزار شهدای گمنام،‌تجدید پیمانی است با شهدای والامقام و به شهدا عرض می کنیم که اگر امروز در سایه امنیت درس می خوانیم و از امنیت برخورداریم در سایه جانفشانی های شهداست.
صادقی بیان داشت: شهدا به وظیفه خود عمل کرده اند و از این بابت بسیار ممنونیم و ما هم قول می دهیم ادامه دهنده راه شهدا باشیم.
گفتنی است،‌مراسم آغازین سال تحصیلی جدید حوزه علمیه زیرکوه با حضور حجت الاسلام محمدی امام جمعه شهر زهان، حجت الاسلام اسماعیلی سرپرست اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه، استید حوزه علمیه و طلاب این حوزه همراه با غبارروبی و عطر افشانی گلزار شهدای گمنام حاجی آباد،‌برگزار شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا