عمومی

آقای استاندار،خط قرمز نظام را حفظ کنید/حرف های نسنجیده و عبور از خط قرمز نظام را تحمل نخواهیم کرد

امام جمعه زیرکوه در واکنش به سخنان اخیر استاندار خراسان جنوبی در جمع هنرمندان،گفت: آقای استاندار،خط قرمز نظام را حفظ کنید،حرف های نسنجیده و عبور از خط قرمز نظام را تحمل نخواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز؛حجت الاسلام غلامرضا مرتضائی نیا ظهر امروزدرخطبه های نماز جمعه شهر حاجی آباد ،با تسلیت ایام فاطمیه، اظهارداشت: خانواده ما باید اصول خانواده فاطمی را بر خانواده حاکم کنند،چراکه دشمن به دنبال سست کردن بنیان خانواده است.
امام جمعه زیرکوه محبت،گذشت،بردباری و معنویت را اصول فاطمی عنوان کرد و گفت: این اصول اگر درست رعایت شود، همه اصول بر خانواده حاکم می شود.
وی با بیان اینکه نماز و عبادت و خداترسی ازجنبه های معنویت است،خاطرنشان کرد: نبود معنویت در خانواده باعث تزلزل بنیان خانواده می شود.
مرتضائی نیا با اشاره به سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب،تاکیدکرد:آشتی ملی معنی ندارد و پیشنهاد آشتی ملی از سوی کسانی است که در فتنه 88 دخالت داشته اند.
وی تصریح کرد: کسانی با مردم قهر کردند که در سال ۸۸با حمایت دشمنان به خیابان آمده و با مردم و نظام وارد جنگ شدند،ولی رهبری و ملت ایران اسلامی صبورانه این مسائل راتحمل کردند.
امام جمعه زیرکوه ادامه داد: این افرادا دنبال آشتی هستند تا به وسیله آن مردم بدعهدی های آمریکا و اروپایی ها را فراموش کنند.
مرتضائی نیا خاطرنشان کرد: فتنه گران دزدان سرگردنه هستند که هنوز هم توبه نکردند و بر مواضع ننگین خود پافشاری می کنند اما بدانندمردم هوشیارند وگول این نسخه را نمی خورند .
امام جمعه زیرکوه اذعان داشت:راهپیمایی با شکوه ۲۲بهمن نشان داد مردم باهم متحد هستند و قهر نیستند بلکه با فتنه گران قهرند.
مرتضائی نیا در واکنش به سخنان اخیر استاندار خراسان جنوبی در جمع هنرمندان،گفت: آقای استاندار،خط قرمز نظام را حفظ کنید،سخنان نسنجیده شما در جمع هنرمندان قلب مردم را جریحه دار کرد. بدانید که حرف های نسنجیده و عبور از خط قرمز نظام را تحمل نخواهیم کرد.
امام جمعه زیرکوه گفت:مواظب باشید ما تاحالا صبر کردیم دیگر صبر مردم و روحانیت لبریز شده است و اینگونه مسائل را تحمل نخواهند کرد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا