عمومی

آماده باش کامل پرسنل شهرداری و آتش نشانی حاجی آباد برای چهارشنبه سوری

شهردار حاجی آباد از آماده باش کامل پرسنل شهرداری و آتش نشانی حاجی آباد برای چهارشنبه سوری خبرداد و گفت:سیاست ما در شهرداری حاجی آباد در شب چهارشنبه آخر سال،مقابله با مردم نیست بلکه هدف ما هدایت مردم به سمت نقاط امن جهت گذراندن شب چهارشنبه پایان سال به سبب جلوگیری از بروز حادثه برای شهروندان و عدم خسارت به زیرساخت ها و تاسیسات شهری است.

احسان کریمدادی در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز،با اشاره به فرا رسیدن چهارشنبه اخر سال،اظهارداشت: کلیه پرسنل آتش نشانی به همراه پرسنل کمکی شهرداری حاجی آباد،در شب چهارشنبه آخر سال در آماده باش کامل به سر می برند.
شهردار حاجی آباد،خاطرنشان کرد:سیاست ما در شهرداری حاجی آباد در شب چهارشنبه آخر سال،مقابله با مردم نیست بلکه هدف ما هدایت مردم به سمت نقاط امن جهت گذراندن شب چهارشنبه پایان سال به سبب جلوگیری از بروز حادثه برای شهروندان و عدم خسارت به زیرساخت ها و تاسیسات شهری است.
وی ادامه داد:قبل از فرا رسیدن چهارشنبه سوری نیز تمهیداتی از طرف شهرداری اندیشیده شد که جمع آوری سطل های زباله پلاستیکی داخل شهر و همچنین تخلیه کلیه سطل های زباله داخل شهر و مشخص نمودن پارک شورا جهت حضور شهروندان جهت برگزاری مراسم چهارشنبه پایان سال به صورت ایمن ،از جمله این اقدامات بود.
کریمدادی گفت:امیدواریم شهروندان با رعایت موارد ایمنی شب چهارشنبه پایان سال را بدون حادثه سپری کنند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا