عمومی

آماده مقابله با هر تهدیدی هستیم

فرمانده گردان امام حسین(ع) زیرکوه با بیان اینکه برای مقابله با هر تهدیدی آماده هستیم، گفت: که اگر خدای ناکرده کوچکترین تهدیدی از سمت مرزهای شرقی احساس شود در آن واحد و با آمادگی کامل ،آماده مقابله با آن هستیم.

مهدی رحیمی صبح امروز در حاشیه برگزاری تمرین تاکتیکی گردان امام حسین زیرکوه در منطقه عمومی حاشیه جاده یزدان در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز،اظهارداشت: با هدف آمادگی و بالابردن توان رزمی نیروهای بسیج سازماندهی شده در گردان امام حسین(ع)، طبق سنوات گذشته تمرین تاکتیکی گردان امام حسین(ع) زیرکوه برگزار شد.
فرمانده گردان امام حسین(ع) زیرکوه با بیان اینکه مدت اجرای این برنامه 72 ساعت به طول خواهد انجامید، خاطرنشان کرد:نیروهای گردان چهار شبانه روز در ارتفاعات منطقه حضور دارند و تمام برنامههایی که در طول یک سال به صورت تئوری آموزش داده شده به صورت عملی در این برنامه اجرا میشود.
وی ادامه داد:بر اساس تهدیدات روز منطقه که فعلا وجود گروههای تکفیری و سلفی است،سه ماموریت کمین و ضد کمین،دفاع ثابت و پیوسته و تاخت در طول مدت برگزاری این رزمایش به انجام خواهد رسید.
فرمانده گردان امام حسین(ع) زیرکوه با اشاره به اینکه در این تمرین تاکتیکی به همه اهداف مورد نظر رسیدهایم، گفت: بسیج همیشه خود را برای دفاع از مرز و بوم و ارزش‌های انقلاب آماده نگه می‌دارد و خداوند را شاکریم که این قدرت و توان را به نیروهای ما داده است که بتوانیم به اسلام و مسلمانان خدمت کنیم و در مقابل دشمنان با آمادگی کامل بایستیم.
رحیمی با اشاره به تهدیدات دشمنان نظام ،اذعان داشت:دشمنان نظام و سردمداران استکبارجرات تجاوز به خاک جمهوری اسلامی ایران را ندارند و هر هرزمانی که بخواهند می توانندپشت تریبونهای رادیوهای بیگانه و وابسته به خودشان هر چیزی دوست دارند بگویند اما پیام ما به دشمنان نظام این است اگردست از پا خطا کنند با پاسخ قاطع و کوبنده ما مواجه خواهند شد.
فرمانده گردان امام حسین(ع) زیرکوه با بیان اینکه برای مقابله با هر تهدیدی آماده هستیم، تاکیدکرد:ما این قول را به مردم مرزنشین شهرستان می دهیم که اگر خدای ناکرده کوچکترین تهدیدی از سمت مرزهای شرقی احساس شود در آن واحد و با آمادگی کامل ،آماده مقابله با آن هستیم.
گفتنی است ،صبح امروز با هدف آمادگی و بالابردن توان رزمی نیروهای بسیج سازماندهی شده در گردان امام حسین(ع)، تمرین تاکتیکی گردانهای امام حسین(ع) زیرکوه در منطقه عمومی جاده یزدان برگزار شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا