عمومی

آمادگی 3 پایگاه فوریت های پزشکی زیرکوه ، در چهارشنبه آخر سال

مسئول فوریت های پزشکی زیرکوه گفت:3 پایگاه فوریت های پزشکی در سطح شهرستان زیرکوه در چهارشنبه پایان سال آماده خدمت رسانی هستند.

جو.اد احمدی در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز، با اشاره به آمادگی اورژانس شهرستان زیرکوه برای پوشش احتمالی حوادث چهارشنبه آخر سال، اظهارداشت:3 پایگاه فوریت های پزشکی در سطح شهرستان زیرکوه در چهارشنبه پایان سال آماده خدمت رسانی هستند.
مسئول فوریت های پزشکی زیرکوه خاطرنشان کرد: در حال حاضر 3 تیم دو نفره با 3 دستگاه آمبولانس در حالت آماده باش کامل قرار دارند و این آماده باش تا پایان مراسم چهارشنبه سوری ادامه خواهدداشت.
احمدی ادامه داد: علاوه بر این سه تیم، یک تیم با یک دستگاه آمبولانس به صورت آنکال آماده پشتیبانی به سایر نیروهای آورژانس در صورت ضرورت خواهند بود.
وی با اشاره به مراسم چهارشنبه سوری در سال گذشته ، بیان داشت:خوشبختانه در چهارشنبه سوری سال گذشته هیچگونه مورد مصدومیت جزئی و سرپایی گزارش نشده است.
مسئول فوریت های پزشکی زیرکوه با بیان اینکه کارگاههای آموزشی در سطح مدارس شهرستان برای پیشگیری از حوادث احتمالی برگزار شده،گفت:جوانان و نوجوانان از مواد محترقه استفاده نکنند چرا که استفاده از مواد محترقه می تواند سبب خسارت های جانی و مالی شود و پشیمانی برای جوانان و خانواده ها ایجاد می کند.
وی خاطرنشان کرد:از آنجا که ویژگی خاص دوران نوجوانی تمایل شدید به پذیرفته شدن در گروه است ، ممکن است نوجوان به کارهای خطرناکی اقدام ورزد، بنابراین خانواده ها باید با برقراری رابطه صحیح با جوان و نوجوان و ضمن مراقبت کامل ، توصیه های لازم را ارائه کنند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا