عمومی

آمریکائی ها آرزوی بازدید از مراکز نظامی ایران را به گور خواهند برد

امام جمعه زیرکوه با اشاره به ماجراجویی های اخیر امریکا و ادعای بازدید از مراکز نظامی ایران گفت: ما اعلام می کنیم آمریکا این آرزوی خود را به گور خواهد برد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الاسلام و المسلمین غلامرضا مرتضایی نیا در خطبه های نماز جمعه شهر حاجی آباد با تبریک عید سعید غدیر ،اظهارداشت:هر چه داریم از غدیر داریم و اگر مهدویت داریم و عاشورا داریم همه را از واقعه غدیر داریم.
امام جمعه زیرکوه خاطرنشان کرد:این عید متعلق به همه مسلمین است نه یک گروه خاص و علمای اهل سنت بایدواقعه غدیر را برای مردم تبیین کنند.
وی از برگزار کنندگان واقعه غدیر در شهرستان تشکر کرد و گفت:مردم زیرکوه با این حرکت خود قلب رسول الله و اهل بیت را شاد کردند و امیدواریم یک واقعه ماندگار در شهرستان زیرکوه اتفاق بیفتد.
وی با اشاره به مناسبت های هفته جاری میلاد با سعادت امام کاظم را به همه تبریک گفت و بیان داشت:ان شاء الله عرض ادب شایسته ای خدمت آن امام عزیز داشته باشیم.
مرتضایی نیا با اشاره به قیام خونین ۱۷ شهریور ،گفت:ماه شهریور از ماههای پر خاطره است و هفده شهریور یکی از ایام الله الهی است که باید ان را زنده نگه داریم و به نسل های اینده جنایات شاه و طاغوت را منتقل کنیم.
امام جمعه زیرکوه تاکید کرد: این واقعه بزرگ باید زنده بماند زیرا هر چه بغض و کینه خود را نسبت به دشمن کم کنیم این خطر آفرین است.
وی با اشاره به ماجراجویی های اخیر امریکا و ادعای بازدید از مراکز نظامی ایران گفت: ما اعلام می کنیم آمریکا این ارزوی خود را به گور خواهد برد.
امام جمعه زیرکوه با اشاره به کشتار مسلمانان میانمار بیان داشت: این مسلمان کشی توسط دولت میانمار قلب هر انسانی را آزرده خاطر می کند و ما این حوادث جانسوز را محکوم می کنیم.
وی ادامه داد: چرا مجامع بین المللی در مقابل این حوادث که قلب هر کسی را جریحه دار می کند سکوت کرده اند و خفقون گرفته اند؟
وی با اشاره به فاجعه انسانی در یمن اظهارداشت:باز هم در این حادثه شاهد سکوت مرگبار مجامع و مراجع بین المللی هستیم .
مرتضایی نیا با اشاره به انتصاب آیت الله عبادی به امامت جمعه بیرجند این انتصاب را تبریک گفت و بیان داشت : از مقام معظم رهبری در خصوص این انتصاب تشکر می کنیم و امیدواریم شاهد خیرات و برکات این انتصاب در استان باشیم.
امام جمعه زیرکوه با اشاره به حادثه دانش اموزان هرمزگانی این حادثه را تسلیت گفت و خواستار توجه و دقت بیشتر همه دست اندرکاران و مسوولان ذی ربط شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا