عمومی

آن چیزی که آینده فرزندان ما را تامین می کند توجه به معنویات است

مدیر آموزش و پرورش زیرکوه گفت:آن چیزی که آینده فرزندان ما را تامین می کند توجه به معنویات ومسائل اعتقادی است و اگر معنویات دانش اموان ما کامل شود قطعا در بحث مسائل آموزشی نیز موفق خواهیم بود.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،علیرضا مهدی پور ظهر امروز در مراسم جشن تکلیف دانش آموزان دختر مدارس شهرستان زیرکوه ،اظهارداشت:امروز به بهانه جشن تکلیف و جشن عبات و بندگی دور هم جمع شدیم تا تعدادی از دانش آموزان به نمایندگی ازسایر دانش آموزان شهرستان رسیدن به سن تکلف را جشن بگیرند و این جشن بندگی را به همه دانش آموزان تبریک می گویم.
مدیر آموزش و پرورش زیرکوه خاطرنشان کرد:از امروز رنگ زندگی تعدادی از دانش اموزان ما رنگ معنوی به خود می گیرد و متفاوت خواهد شد با روزی که این فرصت رسیدن به سن تکلیف برایشان فراهم نبوده است.
وی تصریح کرد:از خانواده ها و والدین خواهش می کنیم تا در کنار مربیان و معلمان همکاری کنند تا فرزندان و دانش آموزان ما از نماز و تکالیف دینی خود غافل نشوند.
مهدی پور اذعان داشت:چیزی که ماندگار خواهد بود همراهی و تعامل اولیاء با مربیان و معلمان خواهد بود تا به ما کمک کند تا تربیتی اسلامی برای دانش آموزان انجام دهیم تا این دانش آموزان مادرانی برای آینده کشور باشند تا بتواند کشور را به سعادت برسانند.
وی با بیان اینکه باید تلاش کنیم تا در بحث مسائل اعتقادی همسو و همزمان با مسائل آموزشی پیش برویم، بیان کرد: در آموزش و پرورش آموزش و پرورش دو بال هستند که هر کدام از آنها آسیب ببیند دانش آموز و فرزند ما آسیب خواهد دید.
مدیر آموزش و پرورش زیرکوه خاطرنشان کرد:در حوزه پرورشی علاوه بر مسائل اعتقادی و مواردی که لازمه کار آموزش و پرورش است تلاش کرده ایم در بحث آسیب های اجتماعی نیز وارد شویم و در این راه نیازمند همکاری والدین هستیم.
مهدی پور اظهارداشت:آن چیزی که آینده فرزندان ما را تامین می کند توجه به معنویات ومسائل اعتقادی است و اگر معنویات دانش اموان ما کامل شود قطعا در بحث مسائل آموزشی نیز موفق خواهیم بود.
امام جمعه زیرکوه نیز در این مراسم با بیان اینکه خداوند نگاه ویژه ای به شما کرده است گفت: وقتی انسان به سن تکلیف می رسد استخدام معنویت در راه خداوند متعال می شود .

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا