عمومی

آگاه نبودن از نقشه های دشمن،غفلتی است که ما را از دفاع محروم می کند

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه گفت:ندانستن اینکه دشمن چه در سر دارد و چه می خواهد بکند ، غفلتی است که ممکن است ما را از امکان برخورد و امکان دفاع محروم کند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،ححت الاسلام احمد اسماعیلی در جلسه پدافند غیر عامل که در محل مسجد فاطمه الزهرا(س) حاجی آباد برگزار شد،ضمن بیان مطالبی درخصوص اهمیت پدافند غیرعامل به بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در مورد پدافند غیرعامل اشاره و‌گفت:شعار هفته پدافند غیرعامل مصونیت بخشی با عزم ملی و مدیریت جهادی است که همه باید در این راه تلاش کنیم.
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه،‌خاطرنشان کرد:تنها راه مقابله با تهدیدهای دشمنان این است که وضعیت داخلی به گونه ای ساماندهی شود که دشمن از پیروزی خود مطمئن نباشد و زمینه را برای ماجراجویی فراهم نبیند .
وی ادامه داد:ندانستن اینکه دشمن چه در سر دارد و چه می خواهد بکند ، غفلتی است که ممکن است ما را از امکان برخورد و امکان دفاع محروم کند.
حجت الاسلام اسماعیلی بیان داشت:استکبار جهانی بداند که این ملت ، فولاد آبدیده است و زن و مرد این کشور و این مرز و بوم در کوره های حوادث آبدیده شده اند و برای خودشان یک رسالت قائلند که این رسالت، رسالت پاسداری از اسلام و پرچم بر افراشته شده اسلام در این سرزمین است.
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه، گفت:امروز درس پیغمبر اسلام بر امتش و برای همه بشریت درس عالم، تمدن ، قوی شدن ، درس اخلاق و کرامت ، درس رحمت ، درس جهاد و عزت و درس مقاومت است .
وی اذعان داشت:اگر با عقل و تدبیر و روحیه خستگی ناپذیر پیش برویم،می شود از همین آب موجود استفاده کرد، آبها را که هرزمی رود مهار کرد و آبها را درست مصرف کرد.
اسماعیلی با بیان اینکه مسئله پدافند یک مسئله مستمر همیشگی است، اظهارکرد:بایدپدافند غیرعامل به صورت شعله ای بلند شود زیراپدافند غیرعامل مثل مصونیت سازی بدر است .

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا