عمومی

آیا بی توجهی فلاحتی به خبرنگاران زیرکوه حاوی پیام است؟؟

فرهاد فلاحتی نماینده مردم شهرستان های قاینات و زیرکوه برای دومین سال در روز خبرنگار به اصحاب رسانه شهرستان زیرکوه بی توجهی کرد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،فرهاد فلاحتی نماینده مردم شهرستان های قاینات و زیرکوه برای دومین سال در روز خبرنگار به اصحاب رسانه شهرستان زیرکوه بی توجهی کرد.
فلاحتی سال گذشته برای گرامیداشت ۱۷ مرداد در شهرستان قاین با اصحاب رسانه دیدار و از آنها تجلیل کرد اما این جلسه برای خبرنگاران شهرستان زیرکوه برگزار نشد و امسال نیز بی توجهی نماینده مردم قاینات و زیرکوه باعث واکنش خبرنگاران این شهرستان شد .
در حالی که فرهاد فلاحتی سه روز پیش تصاویر جلسه تجلیل از خبرنگاران شهرستان قاینات را در کانال تلگرامی اش منتشر کرده ، هنوز برای اصحاب رسانه در شهرستان زیرکوه برنامه ای اعلام نکرده است .
این در حالی است که این اقدام با شعار فلاحتی مبنی بر توسعه متوازن هر دو شهرستان ،‌مغایرت دارد.
خبرنگاران شهرستان زیرکوه در پاسخ به این اقدام نماینده که برای دومین سال متوالی صورت گرفته،در جلوی دفتر نماینده تجمع و با در دست داشتن شعاری با این مضمون : ( نماینده قاینات ! زیرکوه شهرستان است ) گلایه خود را ابراز کردند .
خبرنگاران پرچمداران روحیه مطالبه گری و وجدان بیدار جامعه هستند و بی توجهی به آنها نادیده گرفتن خواسته های به حق همه مردم شهرستان است ،لذا بهتر است نماینده شهرستان های قاینات و زیرکوه ،آنچه قلبا برای مردم قاینات می خواهد در عمل برای شهرستان زیرکوه هم بخواهد.
اگر چه این اقدام در دوره قبل و نماینده سابق شهرستان هم دیده شد اما انتظار ما از نماینده فعلی این است که این نماینده محترم مردم شهرستانهای قاین و زیرکوه ،بداند که نگاه تک بعدی به قاینات همان آفتی است که مردم زیرکوه از آن بیم دارند.
لازم به ذکر است که این اقدام خبرنگاران شهرستان زیرکوه به جهت مسائل مادی نیست،‌بلکه در راستای همان وظیفه خطیری است که به عنوان زبان گویای مردم شهرستان محروم زیرکوه بر دوش می کشند که در راس آن مطالبه گری از مسئولان است.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا