عمومی

اتصال شاهرخت و محمد آباد به شبکه گاز تا یک سال آینده/روشن شدن مشعل گاز در زهان و آبیز در آینده نزدیک

معاون فرماندار زیرکوه گفت:کلنگ گازرسانی به 14 روستای شهرستان زیرکوه در هفته دولت به زمین می خورد و تلاش ما بر این است تا این پروژه طی یک سال آینده به اتمام برسد.

امین مصطفوی نیا از آغاز گازرسانی به 14 روستای شهرستان زیرکوه خبر داد و گفت : کلنگ پروژه گازرسانی به بخش مرکزی و زهان در هفته دولت به زمین خواهد خورد.
معاون فرماندار زیرکوه خاطرنشان کرد : با اجرای این پروژه روستاهای بمرود ،شاهرخت ، بارنجگان ، اردکول ، تاجکوه ، حسین آباد ، بقرایی ، حسن آباد ، حسین آباد خانم ، محمدآباد ، مهرک لاغره ، همایون ، شیرخند و کبودان گازدار می شوند.
وی با بیان اینکه بیش از 60 درصد جمعیت شهرستان از نعمت گاز بهره مند خواهند شد ،افزود : اگرچه قرارداد این پروژه دوساله است اما تاکید ما و تلاش پیمانکاران بر این است که پروژه یکساله به پایان برسد .
معاون فرماندار زیرکوه از پیشرفت 90 درصدی گازرسانی به شهر زهان و 15 روستای دیگر این شهرستان خبر داد و گفت : شهر زهان ، آبیز و 15 روستای زیرکوه حدود 4 ماه آینده گازدار خواهند شد .
مصطفوی نیا با تشریح اینکه گاز رسانی به روستاهای خطیبی ، پایهان ، افین ، چناران ، نوده ، اسفاد ، میرآباد ، فندخت ، بهمن آباد ، بیدخت ، استند ، نیار ،کریزان ، چاه پایاب و چاه شط با هزینه کرد 20 میلیارد تومان به پیشرفت 90 درصدی رسیده است یادآور شد: پروژه گازرسانی به شهر حاجی آباد شامل 91 کیلومتر خط انتقال ، دو ایستگاه حفاظت ، 15 ایستگاه شیر انشعاب ، 64 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع ، ایستگاه تقلیل فشار به ظرفیت 10 هزار متر مکعب با هزینه 46 میلیارد و 500 میلیون تومان در فجر 95 افتتاح شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا