عمومی

اجرای طرح مردم یاری کمک به نیازمندان و خانواده های بی بضاعت در زیرکوه

فرمانده انتظامی زیرکوه از اجرای طرح مردم یاری کمک به نیازمندان و خانواده های بی بضاعت با توزیع بسته های مواد غذایی در این شهرستان خبرداد.

سرهنگ جواد بخشی در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز، از اجرای طرح مردم یاری کمک به نیازمندان و خانواده های بی بضاعت با توزیع بسته های مواد غذایی در این شهرستان خبرداد.
فرمانده انتظامی شهرستان زیرکوه اظهارداشت: در این طرح،به مناسبت ماه مبارک رمضان به همت کارکنان فرماندهی انتظامی شهرستان ، تعدادی از خانواده های نیازمند شهرستان شناسایی و تعداد 50 بسته مواد غذایی بین این خانواده ها توزیع گردید.
وی خاطرنشان کرد:یکی از وظایف نیروی انتظامی حفاظت از جان،مال و ناموس مردم بوده و پلیس در همه حال خود را یار و یاور مستضعفان و نیازمندان دانسته و کمک به آنها را یک عبادت می داند.
بخشی تاکید کرد:ما نباید نسبت به هم نوعان خود که قادر به تامین مایحتاج خود نیستند بی تفاوت باشیم بلکه باید همواره سیره و روش معصومین را سرلوحه کار خود قرار دهیم.
فرمانده انتظامی زیرکوه بر استمرار طرح های مردم یاری و کمک رساندن به خانواده های بی بضاعت تاکید کرد و گفت: اجرای اینگونه طرح ها از جانب کاترکنان این نهاد ادامه خواهد داشت.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا