عمومی

اجرای ۸۵۰ برنامه در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در سطح استان

سردار قاسمی با اشاره به ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی گفت: در سال جاری ۸۵۰ برنامه در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در سطح استان اجرا می شود.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،سردار محمدعلی قاسمی عصر امروز در یادواره شهدای زنان انقلاب در جمع خواهران شهرستان زیرکوه با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا،به مجاهدت زنان در طول انقلاب اشاره کرد و اظهارداشت: مردمی ترین انقلاب ،انقلاب اسلامی ایران و مردمی ترین جنگ دنیا دفاع مقدس بود.
فرمانده سپاه انصارالرضای خراسان جنوبی با بیان اینکه جنگ بر ما ظالمانه تحمیل شد،گفت: اسلام هیچوقت شروع کننده جنگ نبوده و نیست اما وقتی بر ما جنگ تحمیل شد اسلام به ما اجازه دفاع دیده است.
وی خاطرنشان کرد: قیام عاشورا به خاطر حقانیت امام حسین (ع) ماندگار شد و دفاع مقدس هم به خاطر حقانیت و مظلومیت ما در ۸سال دفاع ماندگار شد.
سردار قاسمی با اشاره به ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی گفت: در سال جاری ۸۵۰ برنامه در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در سطح استان اجرا میشود.
وی با بیان اینکه دفاع مقدس ما در خط عاشورا بود،خاطرنشان کرد:مردم ایران ۸ سال سختی ها را تحمل کردند و بیش از ۲۰۰ هزار شهید تقدیم انقلاب کردند اما یک وجب از خاک وطن را تقدیم دشمن نکرد.
سردار قاسمی خاطرنشان کرد:امروز بعد از ۴۰ سال از انقلاب همچنان مردم ما به جهت عزتی که شهدا به ما دادند برایشان یادواره برگزار می کنند و به زودی کنگره ملی شهدا برگزار خواهد شد.
فرمانده سپاه انصارالرضای استان،با بیان اینکه شهدا ما را زنده کردند و به ما عزت دادند،گفت:جبهه های ما جبهه های نور بود و جبهه های دشمن جبهه ظلمت بود.
وی خطاب به خواهران گفت: این یادواره ها برای نشستن نیست بلکه باید از این یادواره ها الگو بگیریم و یادواره شهدا باید به ما درس ایثار ،صبر و استقامت بدهد.
سردار قاسمی اذعان داشت:امروز دست ما از ائمه کوتاه است اما شهدا شفیع می شوند و موارد بسیار زیادی تا کنون از شفاعت شهدا داشته ایم.
گفتنی است،در سومین روز از هفته دفاع مقدس،به همت حوزه مقاومت حضرت ام البنین بسیج خواهران شهرستان و با حضور فرمانده سپاه انصارالرضای خراسان جنوبی ،امام جمعه شهرستان،جمعی از مسئولان و استقبال گسترده خواهران بسیجی شهرستان،یادواره شهدای زنان انقلاب اسلامی در حسینیه امیرالمومنین شهر حاجی آباد زیرکوه برگزار شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا