عمومی

اجرای 38 برنامه در هفته بسیج در زیرکوه/دغدغه اصلی ما عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری است

کریمی با بیان اینکه در طول هفته بسیج 38 عنوان برنامه در سطح حوزه ها و پایگاههای مقاومت،شهرستان اجرا خواهد شد،‌گفت:دغدغه اصلی ما عملی کردن فرمایشات مقام معظم رهبری است.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،سروان ابراهیم کریمی در نشست خبری هفته بسیج در جمع خبرنگاران با تسلیت جان باختن تعداد زیادی از هموطنان در زلزله دلخراش غرب کشور، اظهارداشت:مجموعه سپاه شهرستان و مردم زیرکوه، اماده هستند تا در صورت صلاحدید مسئولان،هم کمک های نقدی و غیر نقدی و هم بحث ساخت و ساز همکاری داشته باشند.
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه با بیان اینکه شعار محوری هفته بسیج در سال جاری،بسیج مظهر مردم سالاری دینی ، خواهد بود، خاطرنشان کرد:برنامه های هفته بسیج از 29 آبان ماه آغاز و تا 5 آذر و با ویژه برنامه اجتماع باشکوه بسیجیان شهرستان از محل گلزار شهدای گمنام به سمت مصلی نماز جمعه و سخنرانی در این مکان،به پایان خواهد رسید.
کریمی با بیان اینکه در طول هفته بسیج 38 عنوان برنامه در سطح حوزه ها و پایگاههای مقاومت،شهرستان اجرا خواهد شد،‌گفت :اکران فیلم در بخش زهان،‌مرکزی وشاسکوه، دیدار با خانواده معظم شهدا،‌جانبازان ،‌ایثارگران و ائمه جمعه شهرستان، برگزاری نمایشگاه اقتصاد مقاومتی با محصولات بومی شهرستان زیرکوه،اجرای برنامه تریبون آزاد در مساجد با موضوع انتظارات مردم از بسیج،ارائه میز خدمت در مساجد شهرستان با حضور مسئولان،‌اجرای صبحگاه در مدارس شهرستان، انتشار گاهنامه ویژه هفته بسیج، اعزام گروههای جهادی از پایگاه مقاومت شهرستان به مناطق محروم جهت همکاری با کشاورزان و برداشت محصولات کشاورزی،همایش ائمه جمعه و جماعات و فرماندهان پایگاههای مقاومت ، تجلیل از دست اندرکاران بازسازی واقعه غدیر و … از جمله برنامه های اجرایی در هفته بسیج خواهد بود.
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه با اشاره به برگزاری نشست های روشنگری در سطح مساجد،خاطرنشان کرد:از همه مسئولان ادارات، روحانیت، هادیون سیاسی و مربیان فرهنگی در این زمینه درخواست همکاری کرده ایم و سعی ما بر این است در کلیه مساجد شهرستان حداقل یک برنامه نشست روشنگری با حضور مردم و مسئولان برگزار شود.
کریمی،برگزاری مسابقه دوچرخه سواری را یکی دیگر از برنامه های اجرایی هفته بسیج برشمرد و گفت:ما تلاش کرده ایم کلیه برنامه های ورزشی ما رنگ و بوی فرهنگی بگیرد و شروع و اختتامیه برنامه های ما تقریبا یا بین مساجد یا بین گلزار شهدا برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: نشست طلاب بسیجی شهرستان،اختتامیه اردوهای جهادی و تجلیل از اعضای گروههای جهادی و خبرنگاران،برگزاری یادواره شهدا در سطح شهرستان، عطر افشانی گلزار شهدا و برگزاری دعای ندبه از دیگر برنامه های اجرایی در طول هفته بسیج خواهد بود.
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه، بیان داشت:تلاش ما بر این است تا حضور سازمان یافته بسیجیان در نمازجمعه بخش زهان و حاجی آباد داشته باشند.
کریمی تصریح کرد:برگزاری میدان تیر جهت نیروهای گردان بیت المقدس، برگزاری کارگاههای آموزشی فضای مجازی،همایش با هم تا بهشت ویژه خواهران ، توزیع بسته های غذایی در مناطق محروم و آغاز گشت های محله محور همزمان با پنجم آذرماه برنامه های دیگری است که در طول هفته بسیج برگزار خواهد شد.
وی با اشاره به آغاز گشت های محله محور،اذعان داشت:این گشتها فعلا در سطح 7 پایگاه مقاومت اجرایی خواهد شد و به دنبال این هستیم تا در صورت نیاز در اکثر پایگاههای مقاومت این برنامه اجرایی شود.
هدف ما در بسیج کار برای مردم توسط خود مردم است
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه، تاکید کرد: هدف ما در بسیج کار برای مردم توسط خود مردم است و به دنبال این هستیم تا نقش مردم در اجرای برنامه ها برجسته شود و در هفته بسیج هم این موضوع جزو اولویت های ما خواهد بود.
وی با بیان اینکه دغدغه اصلی ما فرمایشات مقام معظم رهبری است، گفت: به دنبال این هستیم تا در حد توان این فرمایشات را اجرایی نمائیم و تلاش داریم از ظرفیت همه تحصیل کردگان، جوانان ، نوجوانان و پیشکسوتان استفاده نمائیم و برنامه هایی در خور شان هفته بسیج در سطح شهرستان برگزار نمائیم.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا