عمومی

احسان کریمدادی مجددا شهردار حاجی آباد شد

احسان کریمدادی که در چهار سال گذشته شهردار حاجی آباد بود و در اولین روز کاری شوراهای اسلامی جدید،‌از این سمت برکنار شد، مجددا به عنوان شهردار حاجی آباد انتخاب گردید.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،احسان کریمدادی که در چهار سال گذشته شهردار حاجی آباد بود و در اولین روز و ساعت کاری شوراهای اسلامی جدید،‌از این سمت برکنار شد، مجددا به عنوان شهردار حاجی آباد انتخاب گردید.
کریمداتدی اصالتا اهل شهرستان خوسف خراسان جنوبی است که به مدت 4 سال شهردار حاجی آباد بود و یکی از موفق ترین شهرداران این شهر از ابتدای تاسیس شهرداری بود.
اگر چه دوران شهرداری کریمدادی با پروژه گازرسانی به زیرکوه مصادف شد و حفاری های زیادی در خیابانها و کوچه های شهر انجام شد اما در مدت کوتاهی بعد از پایان پروژه گازرسانی، بیش از 90 درصد کوجه ها و 100 درصد خیابانهای شهر آسفالت گردید.
خرید کارخانه آسفالت برای شهرداری، احداث بوستان شهدای گمنام و … از فعالیت های مهم احسان کریمدادی در دوره چهار ساله مدیریتش بود.
اگر چه به جرات می توان کریمدادی را موفق ترین شهردار شهر حاجی آباد تا کنون دانست اما متاسفانه مسائل و فشارهای سیاسی باعث شد تا در اولین ساعات کاری شوراهای اسلامی دوره جدید، وی از سمت خود برکنار شود.
اما خوشبختانه علیرغم فشارهای سیاسیون اصلاح طلب در روزهای گذشته، کریمدادی مجددا به عنوان شهردار حاجی آباد انتخاب شد.
گفتنی است، جلسه شورای اسلامی شهر جهت انتخاب شهردار امروز با 4 عضو تشکیل شد و هر 4 عضو شرکت کننده در جلسه شورای اسلامی شهر به احسان کریمدادی رای مثبت دادند تا با این انتخاب، تلاشها و فشارهای سیاسیون بی اثر بماند و البته شوراهای اسلامی شهر ثابت کردند که خدمت به مردم و پیشرفت و آبادانی شهر را فدای مسائل سیاسی نکرده و نخواهند کرد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا