عمومی

اختصاص 135 میلیون تومان برای تکمیل گود باستانی حاجی آباد

سرپرست اداره ورزش و جوانان زیرکوه گفت:135میلیون تومان برای تکمیل گود باستانی زیرکوه اختصاص یافته که در صورت تخصیص آن ، این پروژه بهمن سال جاری به بهره برداری می رسد.

محمد کاظم ادیبیان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری زیرکوه نیوز،با اشاره به روند تکمیل پروژه گود باستانی شهر حاجی آباد،اظهارداشت:کلنگ ساخت گود زورخانه حاجی آباد در سال 92 به زمین زده شد و قرار بود سال گذشته به بهره برداری برسد اما به دلیل تخصیص نیافتن اعتبار لازم ، تکمیل آن عملی نشد.
سرپرست اداره ورزش و جوانان زیرکوه خاطرنشان کرد:در سال مالی 96 مبلغ 135 میلیون تومان برای تکمیل گود زورخانه حاجی آباد اختصاص یافته است و در صورتی که همه این مبلغ تخصیص پیدا کند، بهمن سال جاری این پروژه به بهره برداری می رسد.
ادیبیان اذعان داشت: پیمانکار با 52 میلیون تومان اعتبار سال گذشته در گود باستانی حاجی آباد مشغول به کار است و پروژه تا کنون این پروژه 65 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
گفتنی است ، در حال حاضر علاقه مندان به ورزش باستانی در زیرکوه به دلیل نبود گود باستانی در خانه مسکونی یکی از ورزشکاران این رشته در حاجی آباد ورزش می کنند و منتظر تکمیل و بهره برداری گود باستانی این شهر برای گسترش ورزش باستانی در این شهرستان هستند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا