عمومی

اختصاص 800 میلیون تومان جهت تکمیل استخر شنای زیرکوه

مدیر آموزش و پرورش زیرکوه از اختصاص 800 میلیون تومان جهت تکمیل استخر شنای این شهرستان خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،علیرضا مهدی پور صبح امروز در نوزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان زیرکوه از حضور خیرین و مسوولان در این جشنواره تشکر کرد و اظهارداشت:خداوند را شاکریم که پس از جشنواره خیرین سال گذشته به مدد خیرین و همکاری اولیا دانش آموزان و همکاران خود توانستیم قسمتی از مشکلات آموزش و پرورش شهرستان را حل کنیم.
مدیر آموزش و پرورش زیرکوه خاطر نشان کرد:از افتخارات جشنواره هجدهم که سال گذشته برگزار شد،احداث دو فضای آموزشی توسط بانک اقتصاد نوین و بانک رفاه کارگران است که ان شاء الله تا سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.
وی ادامه داد: احداث آموزشگاه در روستای شیرگ ،احداث دو کلاس درس در روستای تجنود،شوفاژ کشی ۱۵ آموزشگاه شهرستان،سیستم گرمایشی و سرمایشی هفت آموزشگاه در مناطق مرزی شهرستان و اختصاص مبلغ ۴۳۰ میلیون تومان از طرف دفتر مقام معظم رهبری که در مدارس شبانه روزی شهرستان هزینه گردید از دیگر افتخارات جشنواره سال گذشته بود.
مهدی پور از اختصاص یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان از طرف فرمانداری شهرستان جهت تکمیل فضاهای آموزشی و خیرساز خبرداد و گفت: علاوه بر این ۸۰۰ میلیون تومان جهت تکمیل استخر شنای شهرستان اختصاص یافته که امیدواریم هرچه سریعتر تنها استخر شهرستان به بهره برداری برسد.
مدیر آموزش و پرورش زیرکوه تاکیدکرد: امیدواریم بتوانیم دانش آموزانی تربیت کنیم که سکانداران خوبی برای کشور باشند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا