عمومی

اخلاق، رکن اصلی ورزش است

دادستان زیرکوه گفت:اخلاق رکن اصلی ورزش است و چهره انسان را زیبا می کند بنابراین از اخلاق به هیچ عنوان نباید غافل شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،‌حجت الاسلام جلالی در نشست صمیمی ورزشکاران با مسئولان زیرکوه با تقدیر از حامیان تیم های ورزشی و دلسوزان ورزش شهرستان زیرکوه،‌گفت:برای ورزش خصوصا در مناطق محروم باید دلسوزی شود و کسانی که در این راه تلاش می کنند و می توانند یک قدمی در این راه بردارند این خود یک هنر است.
دادستان زیرکوه با تاکید بر ورزش های پایه و قوی سازی پایه های ورزش،گفت:اگر مربی حمایت شود و پایه ورزش قوی شود ما در استان حرفی برای گفتن خواهیم داشت.
حجت الاسلام جلالی با تاکید بر اخلاق ورزشی، خاطرنشان کرد: در کنار ورزش باید به اخلاق هم تاکید کرد و اگر اخلاق همراه ورزش باشد رشد ورزش متفاوت خواهد شد و از طرفی اگر اخلاق از ورزش گرفته شود ، چیزی برای ما باقی نخواهد ماند.
دادستان زیرکوه با بیان اینکه از معنویت در ورزش غافل نشوید،ادامه داد:اگر معنویت در ورزش باشد رشد و پیشرفت ورزش اجتناب ناپذیر و متفاوت خواهد بود.
وی اذعان داشت: ورزشکاران زیادی در کشور داشته و داریم اما چرا تختی اسوه می شود؟چون ورزش تختی همراه با اخلاق و مرام پهلوانی بود.
جلالی بیان کرد:اخلاق رکن اصلی ورزش است و چهره انسان را زیبا می کند بنابراین از اخلاق به هیچ عنوان نباید غافل شد.
دادستان زیرکوه با بیان اینکه امروز ورزش در دنیا یک الگوست،گفت:امروز کشوری را صاحب تمدن می دانند فقط به خاطر یک ورزش و این الگو سازی باید در ورزش شهرستان زیرکوه نیز رعایت شود.
وی با تقدیر از حامیان ورزش ، اذعان داشت: ثواب همیشه در حسینیه و مسجد ساختن نیست و همین که چند جوان را بتوان در میادین ورزشی همراه با اخلاق تربیت کرد،و اخلاق چند جوان را با ورزش تکمیل کنیم ثواب آن از حسینیه ساختن بیشتر است.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا