عمومی

ارتش جمهوری اسلامی ایران قویترین ارتش دنیا است / دفاع مقدس به عنوان قطعه ای از تاریخ نباید فراموش شود

امام جمعه زیرکوه با بیان اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران قویترین ارتش دنیا است گفت: دفاع مقدس به عنوان قطعه ای از تاریخ نباید فراموش شود

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، حجت الاسلام مرتضائی نیا در خطبه های نماز جمعه شهر حاجی آباد ضمن توصیه به تقوای الهی به مناسبت های پیش رو پرداخت و با اشاره به حلول ماه صفر گفت: برای دفع بلا در اول ماه صفر هم صدقه دادن سفارش شده است دعا کردن اینها را فراموش نکنید
امام جمعه زیرکوه به واقعه رسیدن کاروان اسرای کربلا به شام اشاره کرد و گفت :این واقعه از وقایع بسیار تلخ تاریخ است.
وی با اشاره به ولادت امام باقر گفت :به فرموده آن حضرت آنکس که سه هفته متوالی بدون عذر شرعی نماز جمعه را ترک کند خداوند متعال مهر غفلت را بر قلبم او می زند .
حجت الاسلام مرتضایی نیا با اشاره به مسئله کاهش جمعیت گفت: کاهش جمعیت خطرناک ترین جنگ علیه ایران قوی است.
خطیب جمعه زیرکوه بیان داشت: خانواده های بسیار زیادی هستند که در رفاه و آسایش کامل هستند و تمکن مالی بالایی دارند اما در مسئله ازدواج و فرزند آوری احساس مسئولیت نمی‌کنند.
امام جمعه زیرکوه گفت :تعداد زیادی از خانواده ها به بهانه های مختلف از جمله بهانه تحصیل فرزند آوری را به تأخیر می‌اندازند که شایسته نیست فرزندی که می آید روزی خود را با خود قطعاً خواهد آورد.
وی ادامه داد: این راحت طلبی و تجمل گرایی ازدواج آسان را به خطر انداخته است بنابراین جوان‌ها به خود بیایند ،تجمل گرایی را باید کنار بگذارید مهریه‌های سنگین را کنار بگذاریم تا جوان‌ها بتوانند ازدواج کنند.
خطیب جمعه زیرکوه اذعان داشت :ارتش جمهوری اسلامی ایران قویترین ارتش دنیا است برگزاری رزمایش ذوالفقار ۹۹ ضربه و هشداری برای دشمنان بود این رزمایش نشان داد ایران اسلامی در اوج مقابل و همه گیری ویروس کرونا هرگز مقابله با ویروس های تهدید کننده امنیت و تمامیت ارضی جمهوری اسلامی ایران غافل نشده و نخواهد شد و هر گونه چشم طمع به خاک جمهوری اسلامی ایران دشمنان داشته باشند هم نیروهای نظامی ما و هم مردم ما چشمان طمع کننده به جمهوری اسلامی ایران را کور خواهد کرد
مرتضایی نیا با اشاره به هفته دفاع مقدس گفت :این قطعه از تاریخ نباید فراموش شود رزم ندگان ما در دوران دفاع مقدس از همه طیف‌ها بودند امروز آنچه مهم است بهره‌گیری از ظرفیت معنوی دوران دفاع مقدس می‌باشد.
وی ادامه داد: امروز دفاع از ارزشها دفاع از دین و دفاع از معنویت را نباید فراموش کرد توطئه دشمن این است که ارزش‌های دفاع مقدس فراموش شود اما مردم ما قطعاً اجازه نخواهند داد
امام جمعه زیرکوه گفت :دفاع از استقلال ایران مخالفت با سند ۲۰۳۰ است . سند ۲۰۳۰ دروازه استعمار فرانو هست و طراحی استکبار برای نظام سبک زندگی اسلامی و نقشه اضمحلال کننده فرهنگ هاست.
حجت الاسلام مرتضایی نیا با اشاره به عادی‌سازی روابط امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی گفت: آل خلیفه از خاندان یهودی تبار حجاز هستند و هم پیاله و نوکر آل سعود هستند به این اقدام آنها منجر به شکست خواهد شد و همه آزادی‌خواهان جهان آن را محکوم می‌کند.
از استاندار محترم که برای چندمین بار به شهرستان زیرکوه سفر کرده اند و سفر ایشان پر از خیر و برکت بود تشکر می کنم.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا