عمومی

ارتش و سپاه دست در دست هم در مقابل نقشه های شوم دشمن ایستاده است

فرمانده تیپ ۱۷۷ ارتش مستقر در زیرکوه، گفت:رئیس جمهور ناقص العقل آمریکا و همه ی ایادی اش بدانند که نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران همه با هم در اتحاد و همدلی کامل و تحت فرمان رهبری معظم و فرمانده معظم کل قوا هستند،لذا بدانند ما ارتشیان با برادرانمان در سپاه و بسیج و نیروی انتظامی همانند گذشته دست در دست هم در مقابل نقشه های شوم استکبار جهانی ایستاده ایم.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز ، امیر سرتیپ ۲جعفری،فرمانده قرارگاه عملیاتی تیپ شهید نصر ارتش جمهوری اسلامی ایران در همایش اعلام همبستگی با سپاه،ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و میلاد امام حسین ع و روز پاسدار،گفت؛روز پاسدار، روز تحقق پاسداری از اسلام و ارزشهای اسلامی و پاسداری از مکتب الهی و روز تولد بزرگ پاسداری است که با خون خود و فرزندان خود مکتب الهی اسلام را زنده کرد.
وی ادامه داد:به گفته ی امام ره روز پاسدار، روز ولادت با سعادت بزرگ پاسدار قرآن کریم و اسلام عزیز است که هرچه داشت در راه هدفش اهداءکرد.
امیرجعفری در ادامه با بیان اینکه،پاسداران کسانی هستند که برای دفاع از انقلاب و ارزشهای آن در مقابل دشمنان سینه سپرمی کنند،گفت؛پاسداران کسانی هستند که در زمان وقوع حوادث همواره لبیک گوی فرمان الهی حی علی خیر العمل هستند.
این فرمانده دوران دفاع مقدس در ادامه گفت: اخیرا رئيس جمهور دیوانه آمریکا در حرکتی نابخردانه و احمقانه سپاه و پاسداران را با لفظ بسیار زشت که در شأن خودشان است تروریست نامیده است،این فرد ناقص العقل و همه ی ایادی اش بدانند که نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران همه با هم در اتحاد و همدلی کامل و تحت فرمان رهبری معظم و فرمانده معظم کل قوا هستند،لذا بدانند ما ارتشیان با برادرانمان در سپاه و بسیج و نیروی انتظامی همانند گذشته دست در دست هم در مقابل نقشه های شوم استکبار جهانی ایستاده ایم.
امیر جعفری خاطرنشان کرد:ماتضعیف سپاه را تضعیف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و انقلاب می دانیم و اعلام آمادگی می کنیم هرجا که برادرانمان در سپاه ابلاغ کنند با لباس پاسداری و دریک صف با عزیزانمان در سپاه حضور داشته باشیم.
وی در ادامه بیان کرد:به واسطه اقتدار نیروهای مسلح کشور ما در منطقه ی بی ثبات کره خاکی الحمدلله از بالاترین ثبات و امنیت برخورداریم.
جعفری دلایل اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را ولایت مداری،قطع مطلق وابستگی به بیگانگان وهدایت پیامبر گونه رهبری و همراهی مردم دانست و گفت:ما نیروهای مسلح آمادگی داریم که هرکجا که فرمانده معظم کل قوا فرمان دهند هر تهدیدی را در نطفه خاموش کنیم.
گفتنی است ، ظهر امروز در محکومیت اقدام خصمانه آمریکا و حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، نماز جماعت ظهر و عصر با حضور امام جمعه ،جمعی از مسئولین، فرماندهان نیروی انتطامی و ارتش و بسیجیان شهرستان در محل ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه اقامه شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا