عمومی

اردوهای جهادی تمرین ، خدمت و خودسازی است

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه گفت:اردوهای جهادی تمرین ، خدمت و خودسازی است و اگر می بینید امروز طلبه، دکتر، کشاورز، کارمند و ... بدون منت در مناطق محروم کار می کند،این بهترین دانشگاه برای خودسازی است.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،صبح امروز با حضور جمعی از مسئولان و بسیجیان ،آئین اختتامیه اردوهای جهادی در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی زیرکوه برگزار شد.
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه در این مراسم با تبریک هفته بسیج و پیروزی جبهه مقاومت بر داعش، گفت: خدا را شاکریم که این پیروزی بزرگ با هفته بسیج مقارن گردید.
ابراهیم کریمی،خاطرنشان کرد:شهدای مدافع حرم تشنه شهادت بودند و در این راه به آرزوی خود رسیدند.
وی تصریح کرد:اردوهای جهادی تمرین ، خدمت و خودسازی است و اگر می بینید امروز طلبه، دکتر، کشاورز، کارمند و … بدون منت در مناطق محروم کار می کند،این بهترین دانشگاه برای خودسازی است.
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه، بیان داشت:اردوهای جهادی خدمت به محرومین و آشنایی با فضای جامعه است.
کریمی به ارائه گزارشی از برگزاری اردوهای جهادی در شهرستان محروم زیرکوه پرداخت و گفت:در سال ۹۶ تعداد ۷۳۰نفر به مت جهادگران وبسیجیان در قالب 35 حلقه صالحین به اردوهای یک روزه جهادی اعزام شدند.
وی ادامه داد:تعداد ۹۰ نفر به اردوهای ۳ روزه در قالب فعالیت های عمرانی، فرهنگی و آموزشی در سطح روستاها و مناطق محروم ،‌تعداد 68 نفر به اردوهای ۷ روزه ، تعداد 42 نفر به اردوهای 10 روزه و 70 نفر به اردوهای دانش اموزی اعزام شدند‌.
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه، گفت: تعداد 7 گروه جهادی مهمان به تعداد 360 نفر در شهرستان حضور داشتند که بیشتر این افراد در اوقات فراغت و تعطیلات خود در اردوی جهادی شرکت کردند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا