عمومی

استقبال بیش از 1000 نوجوان زیرکوه از کلاسهای قرآنی ماه مبارک رمضان

رئیس اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه گفت: بیش از 1000 نوجوان و جوان درکلاسهای قرآنی ماه مبارک رمضان شهرستان زیرکوه ثبت نام کرده اند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه گفت: بیش از 1000 نوجوان و جوان درکلاسهای قرآنی ماه مبارک رمضان شهرستان زیرکوه ثبت نام کرده اند.
حجت الاسلام احمد اسماعیلی در گفتگو با خبرنگار فارس در زیرکوه اظهارداشت: رمضان در مکتب پیامبر خدا ماه ضیافت خداست و ازاهمیت خاصی برخوردار است ، در این مهمانی بزرگ الهی میزبان خداوند است و بندگان مومن او مهمان این دعوت الهی و ریاضت و زهد و مجاهده نفسانی و تقوا، وسائل پذیرایی این میهمانی با شکوه است.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه این ماه رمضان بهار قرآن نامیده شده و اهمیّت دادن به قرائت قرآن هم در این ماه مبارک ضروری است برنامه های قرآنی زیادی در این ماه خصوصا ویژه جوانان و نوجوانان در نظر گرفته شده است.
اسماعیلی بیان داشت: برگزاري 2 محفل انس باقران کریم با حضور قاريان شهرستان در مركز شهرستان،‌برگزاري محافل جزءخوانی عمومی قران کریم در مهدیه صاحب الزمان (عج) و دارلقرآن امام حسن مجتبی (ع) و كلاسهاي تجويدوحفظ قران با همكاري ناحیه مقاومت سپاه ، موسسه الزهرا(س) و دارالقران امام حسن مجتبي (ع) از برنامه های قرآنی اجرا شده در ماه مبارک رمضان است.
وی همچنین از برگزاری کلاسهای حفظ قران و صحت نماز در 23 خانه قرآنی شهرستان خبر داد و افزود: در حال حاضر2 موسسه قرآنی و 2 خانه قرآن شهری در شهرهای زهان و حاجی آباد و 19 خانه قران روستایی در روستاهای شهرستان به فعالیت قرآنی مشغول هستند.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی با بیان اینکه بیش از 1000 نوجوان و جوان درکلاسهای قرآنی ماه مبارک رمضان شهرستان زیرکوه ثبت نام کرده اند،خاطرنشان کرد: در آستانه ماه مبارک رمضان 55 مبلغ ومبلغه براي تبیين وتشريح دين مبين اسلام وبيانات و منویات مقام معظم رهبري و همچنین برگزاری محافل قرآئت و تفسیر قران کریم به روستاهای شهرستان اعزام شده اند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا