عمومی

استقرار شعبه صندوق کارآفرینی امید در زیرکوه

مدیر کل صندوق کارآفرینی امید استان از استقرار شعبه صندوق کارآفرینی امید در شهرستان زیرکوه خبر داد و گفت : مجوز شعبه برای زیرکوه صادر شده و تا ۳ ماه آینده با ۵ نیروی ثابت مستقر خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،مدیر کل صندوق کارآفرینی امید استان خراسان جنوبی در کمیته اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان زیرکوه از استقرار شعبه صندوق کارآفرینی امید در شهرستان زیرکوه خبر داد و گفت : مجوز شعبه برای زیرکوه صادر شده و تا ۳ ماه آینده با ۵ نیروی ثابت مستقر خواهد شد.
محمد زنگنه با بیان اینکه ایجاد اشتغال یکی از دغدغه های اصلی دولت است از سیاست های شتابزده دولت قبل انتقاد کرد و افزود : مسئولینی که نسخه اشتغال را با یارانه پیچیدند با تزریق بی حساب و کتاب پول به جامعه و عدم نظارت دقیق بر تسهیلات تبعات بدی برای مردم و دولتمردان تدبیر و امید به جا گذاشتند .
وی با تاکید بر اینکه رویکرد دولت تدبیر و امید مهار این تورم و رفع سایه تهدید و تحریم از سر مشاغل و کسب و کارهاست ،خاطرنشان کرد : این صندوق زیر نظر مستقیم رئیس جمهور است که برنامه های دولت را اجرا می کند و با مصوبه جدید دولت و تخصیص اعتبار از صندوق توسعه ملی توسط مجلس در شش ماهه دوم سال مشکل تامین و پرداخت اعتبار برای طرح های روستاییان ، عشایر و مناطق محروم نخواهیم داشت .
مدیر کل صندوق کارآفرینی امید استان تاکید کرد: تحولی که در بخش توسعه روستایی و کشاورزی در دو سال گذشته اتفاق افتاده قابل انکار نیست.
وی با اشاره به تفاهم نامه صندوق کارآفرینی امید با سازمان میراث فرهنگی ، سازمان زندان ها ، کمیته امداد و اداره ورزش و جوانان گفت : برای حمایت از کسب و کارهای کوچک تمام تسهیلات ما ۴ درصد و پایین تر خواهد بود.
گفتنی است،کمیته اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان زیرکوه امروز با حضور مدیرکل صندوق کار آفرینی امید ، فرماندار و روسای ادارات این شهرستان برگزار شد

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا