عمومی

اعتبارات بدون سقف صندوق کارآفرینی امید برای اهالی زیرکوه/محرومیت زدایی زیرکوه با کمک آستان قدس رضوی

فلاحتی گفت:با رایزنی هایی که صورت گرفت سقف اعتبارات صندوق کارآفرینی امید برای شهرستان زیرکوه برداشته شد و از این پس هر طرح اشتغالزایی که ارسال شود تسهیلات کم بهره خواهد گرفت

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،فرهاد فلاحتی ظهر امروز ر مراسم افتتاح پروژه گازرسانی به شهر آبیز با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر،‌اظهارداشت:اگر چه انقلاب اسلامی ایران،‌انقلابی اقتصادی نبود، و تمام ماهیت آن فرهنگی و سیاسی بود،اما در عرصه های اقتصادی و معیشتی و توسعه کشور کارهای بسیار بزرگی مخصوصا در مناطق محروم و کم برخوردار کشور اتفاق افتاد که نمونه بارز آن ، شهرستان زیرکوه است.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی،خاطرنشان کرد:امروز شاهد افتتاح یکی پس از دیگری پروژه های گازرسانی به روستاهای شهرستان زیرکوه هستیم و قرار هم هست که این عملیات ادامه پیدا کند تا هیچ نقطه ای بدون گاز نماند و این نمونه ای از خدمات نظام به مردم است.
فلاحتی اذعان داشت: باید با تمام وجود به مقام شامخ شهدا ادای احترام بکنیم و حرکت ما فارغ از هرگونه خط و مشی در مسیری باشد که شهدا برای ما ترسیم کردند.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر حضور حداکثری در راهپیمایی 22 بهمن، گفت: حساسیتی که امسال برای روز 22 بهمن وجود دارد از فتنه گری های معاندین مشخص می شود و نیازمند حضور همه مردم با هر فکر و خط سیاسی احساس می شود.
وی با اشاره به پروژه های افتتاحی در شهرستان زیرکوه، گفت: همه این اتفاقات در راستای استمرار حرکت خدمت رسانی به مناطق محروم و مستضعف است و در این زمینه مجلس شورای اسلامی مصوبات خوبی داشته و اختیاراتی را به دولت داده است تا خدمت رسانی به مردم راحت باشد.
فلاحتی ادامه داد:ما مشکل اعتباری و بودجه ای فراوان در کشور داریم اما از محل صندوق توسعه ملی اعتبارات بسیار خوبی برای توسعه مناطق محروم اختصاص یافته که سهم آن هم به زودی برای شهرستان مشخص خواهد شد.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی ، شهر شدن آبیز را تبریک گفت و بیان داشت: ان شاء الله به زودی شهردار و امام جمعه این شهر مشخص شود تا یک فضای خوب برای این شهر ایجاد شود.
وی با اشاره به مشکلات شهرستان زیرکوه، بیان داشت: پیگیر مشکلات بهداشت و درمان شهرستان هستیم و اتفاقات خوبی در این خصوص افتاده است.
فلاحتی از واگذاری ساختمان تامین اجتماعی با موافقت رئیس سازمان تامین اجتماعی برای بیمارستان 22 تختخوابی حاجی آباد خبرداد و گفت:با این واگذاری رقم قابل توجهی به شهرستان زیرکوه واریز شد و یک ملک بزرگ به شبکه بهداشت زیرکوه واگذار شد.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی از رایزنی برای حل مشکل مدارس فاقد حصار شهرستان خبرداد و اذعان داشت:به همت آستان قدس رضوی کلیه مدارس بدون حصار شهرستان زیرکوه در سال 97 حصارکشی خواهد شد.
وی ادامه داد: همچنین با موافقت آستان قدس رضوی، بخش مرکزی زیرکوه نیزدر کنار بخش پترگان به قرارگاه محرومیت زدایی آستان قدس ملحق شد که اعتبارات بسیار خوبی برای شهرستان به همراه خواهد داشت.
فلاحتی گفت:با رایزنی هایی که صورت گرفت سقف اعتبارات صندوق کارآفرینی امید برای شهرستان زیرکوه برداشته شد و از این پس هر طرح اشتغالزایی که ارسال شود تسهیلات کم بهره خواهد گرفت.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی اذعان داشت: آنچه که خدمت به مردم می شود،‌وظیفه مسئولان است و منتی بر مردم نیست و همه باید تلاش کنیم اما باید قبول کنیم که کشور در شرایط اقتصادی سختی است و همین مقدار اعتبارات ، اقدامات و خدمات، قابل توجه است.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا