عمومی

اعزام بسیجیان گردان امام حسین زیرکوه به رزمایش استانی شهید حججی

200 نفر از بسیجیان گردان امام حسین زیرکوه، جهت شرکت در رزمایش استانی شهید حججی به منطقه محل رزمایش اعزام شدند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،200 نفر از بسیجیان گردان امام حسین زیرکوه، جهت شرکت در رزمایش استانی شهید حججی به منطقه محل رزمایش اعزام شدند.
فرمانده گردان امام حسین (ع) زیرکوه در حاشیه اعزام این بسیجیان در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوزئ، اظهارداشت:رزمایش بزرگ شهید حججی توسط قرارگاه عملیاتی ثامن 2 به مدت 4 روز در منطقه گزیک شهرستان درمیان برگزار خواهد شد.
سروان دوستی خاطرنشان کرد:این رزمایش ذر راستای بالابردن توان رزمی و امادگی دفاعی سرزمینی و امادگی در برابر تهدیدات متصور منطقه، با تمام توان تیپ انصارالرضا و قرارگاه عملیاتی ثامن 2 همزاه با آتش واقعی انجام خواهد شد.
وی ادامه داد: گردان امام حسین (ع) زیرکوه نیز با تمام توان و استعداد خودرویی و تجهیزاتی و سرمایه انسانی در این رزمایش بات همکاری گردان امام حسین شهرستان قاین و محور عملیاتی مالک در یک محور از سه محور رزمایش با اجرای عملیات ها و ماموریت های محوله از سلسله مراتب در مرحله اول تمرین و سپس قدرت و توان رزم خود را به نمایش خواهد گذاشت.
فرمانده گردان امام حسین زیرکوه تاکید کرد:تمام تلاش خود را در این رزمایش متمرکز خواهیم کرد تا اگر خدای ناکرده دشمنان منطقه ای و فرا منطقه ای افکار احمقانه تعرض به خاک جمهوری اسلامی ایران را عملی کنند،چنان پاسخی به آنها بدهیم که برای دیگران نیز درس عبرت شود.
دوستی گفت:از مردم انقلابی و همیشه در صحنه می خواهم همانطور که از ابتدای انقلاب و بخصصو در دوران بحرانهای انقلاب و 8 سال دفاع مقدس ، پشتوانه قدرتمند نیروهای نظامی بودند،امروز هم با دعا و نیایش خالصانه خود فرزندان خود را در اجرای ماموریت های محوله یاری نمایند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا