عمومی

اعزام دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد امام زیرکوه به اصفهان

مدیر کمیته امداد شهرستان زیرکوه از اعزام 19نفر دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد امام (ره) شهرستان زیرکوه به اصفهان خبر داد.

ضیاء الدین فارابی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری زیرکوه نیوز از اعزام 19نفر دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد امام (ره) شهرستان زیرکوه به اصفهان خبر داد.
مدیر کمیته امداد زیرکوه هدف از برگزاری این اردو را غنی سازی اوقات فراغت به نحو مطلوب دانست و گفت :باید این فرصت های ایجاد شده را مغتنم شمرده و از آن به بهترین وجه ممکن استفاده کرد.
وی، اصل خود باوری وبهبود روابط فردی و اجتماعی را از دیگر اهداف این اردو برشمرد و تصریح کرد: انرژی جوان و نوجوان باید در جهت اهداف سازمانی شکل گیرد و در این مسیر چگونه زیستن را به آنها بیاموزیم.
فارابی با بیان اینکه از مهم‌ترین فعالیت‌های فرهنگی کمیته امداد که با رویکرد پرورشی اجرا می‌شود، اعزام گروه‌های مختلف مددجویی به اردوهای آموزشی، تربیتی و زیارتی است، افزود: با اجرای برنامه‌های اردویی زمینه لازم برای رشد آگاهانه ایمانی و تقویت بنیه اعتقادی و تثبیت ارزش‌های اسلامی فراهم می‌شود.
مدیر کمیته امداد امام (ره) زیرکوه درادامه گفت:از ابتدای سال تعداد 80 نفر از مددجویان این نهاد به اردوهای زیارتی، تربیتی، به مشهد مقدس اعزام شده اند که این روند در تابستان به استانهای خراسان رضوی ،مازندارن ، شیراز ،قم و…برای دانشجویان ،ودانش آموزان با روند افزایشی ادامه خواهد داشت.
فارابی بیان کرد: هزینه تجهیز والزامات اعزام به اردو برای هر دانش آموزش به اصفهان به تعداد 19نفر را یک میلیون پانصد هزار ریال اعلام نمود که از کمکهای خیرین ونیکوکاران تامین شده است.
مدیر کمیته امداد شهرستان زیرکوه ضمن تقدیر وتشکر از همه خیرین ونیکوکاران آمادگی این نهاد را در جذب کمکهای نقدی وغیر نقدی اعلام کرد وگفت: توجه به محرومان همیشه خوب است و در هر جامعه به طور یقین انسان‌های کم برخوردار از برخی از حداقل امکانات محروم هستند که بدون شک توجه به قشر محروم و رسیدگی به کار آنها از بهترین و مهم ترین کارها است.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا