عمومی

اعزام 160 دانشآموز دختر زیرکوه به کربلای ایران+تصاویر

تعداد 160 نفر از دانشآموزان دختر متوسطه دوم دبیرستانهای شهرستان زیرکوه در قالب کاروان راهیاننور با چهار دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،ظهر امروز تعداد 160 دانشآموز دختر متوسطه دوم دبیرستانهای شهرستان زیرکوه در قالب کاروان راهیان نور با چهار دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.
فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهرستان زیرکوه در حاشیه اعزام این دانش اموزان،در گفت وگو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز با اشاره به اهمیت اردوهای راهیان نور و بویژه برگزاری این اردو برای دانش آموزان، اظهارداشت: بهترین روند انتقال ارزشهای اسلامی، انقلابی و معارف شهدا و دفاع مقدس به این قشر پویا همین اردوهای راهیان نور است و انشاءالله تلاش می کنیم در جهت کیفیت بخشی به این اردوها اقدامات لازم را انجام دهیم .
محمد حسین سلحشور خاطرنشان کرد: با توجه به تاثیر معنوی و فرهنگی کاروان های راهیان نور بر روی دانش آموزان و نسل جوان و نوجوان اجرای این برنامه فرهنگی در شرایط حاضر لازم و ضروری است.
سلحشوربا بیان اینکه این اردو با هدف آشنایی دانش آموزان با فرهنگ دفاع مقدس و رشادت های رزمندگان اسلام در 8 سال جنگ با استکبار جهانی برگزار می شود، افزود: مراسم دعا و نیایش، روایت خاطرات و معارف دفاع مقدس، بازدید از مناطق مختلف عملیاتی در جنوب کشور و ادای احترام به شهدای والا مقام کشور از مهم ترین برنامه هایی است که در این اردوها اجرا می شود.
این دانشآموزان پس از حضور در گلزار شهدای گمنام شهر حاجیآباد و قرائت فاتحه در میان بدرقه جمعی از مسئولان به سرزمینهای نور اعزام شدند.
گزارش تصویری:

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا