عمومیویژه خبری

افتتاح بیمارستان صحرایی سپاه در زیرکوه

به گزارش زیرکوه نیوز، با هدف خدمات رسانی بهداشتی و درمانی به ساکنان مناطق محروم شهرستان زیرکوه در استان خراسان جنوبی، بیمارستان تخصصی و صحرایی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با نام مقدس ثامن الائمه(ع)، افتتاح و عملیات خدمت رسانی خود را آغاز کرد.

این بیمارستان که روزانه به طور تخصصی و رایگان پذیرای مراجعه کنندگانی از منطقه حاجی آباد و ۳۰ روستا و نقطه محروم شهرستان زیرکوه است شامل چندین بخش تخصصی از جمله قلب و عروق، زنان و زایمان، جراحی، ارتوپدی، چشم، اطفال و همچنین دندانپزشکی است.

پزشک عمومی، داخلی، آزمایشگاه، اپتومتریک (بینایی سنجی) و تجویز عینک، اتاق عمل، اورژانس، رادیولوژی، سونوگرافی و سی تی اسکن از دیگر بخش ها و خدماتی است که این بیمارستان سیار ارائه شده و به طور فعال در خدمت مردم منطقه هستند.

این بیمارستان با بهره گیری از نیروهای متخصص، کار خود را با پذیرایی روزانه از ۱۲۰۰ مراجعه‌کننده و بیمار در روز آغاز کرده و علاوه بر خدمت رسانی به ساکنان منطقه عمومی شاهرخت، با هماهنگی صورت گرفته با شبکه بهداشت شهرستان، ساکنان متقاضی دریافت خدمات بهداشتی و درمانی در مناطق محروم و روستاهای حاجی آباد زیرکوه نیز با معرفی و فرم ارجاع از پزشک خانواده با سرویس رایگان به بیمارستان صحرایی سپاه انتقال داده شده و تحت پوشش خدمات عمومی و تخصصی قرار می‌گیرند.

کلیه خدمات عمومی و تخصصی و آزمایشگاهی و از جمله دارو برای همه مراجعه کنندگان و از جمله ساکنان محروم بیش از ۳۰ روستای حاجی آباد زیرکوه که به این مجموعه مراجعه دارند، کاملا رایگان است.

این بیمارستان با حضور سردار مرتضوی فرمانده قرارگاه ثامن الائمه علیه السلام نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جمعی دیگری از فرماندهان و مسئولان افتتاح گردید.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا