عمومی

افتتاح نمایشگاه کتاب زلال معرفت در زیرکوه

با حضور معاون فرماندار و جمعی از مسؤولان شهرستان،نمایشگاه کتاب زلال معرفت در زیرکوه افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،پیش از ظهر امروز با حضور معاون فرماندار و جمعی از مسؤولان شهرستان،نمایشگاه کتاب زلال معرفت در زیرکوه افتتاح شد.
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی زیرکوه در حاشیه افتتاح این نمایشگاه در گفتگو با زیرکوه نیوز،اظهارداشت:نمایشگاه کتاب زلال معرفت به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری انتشارات خوارزمی برگزار شده است.
کوچی خاطرنشان کرد:این نمایشگاه شامل چند قسمت است و علاوه بر اینکه نمایشگاه کتاب است،نمایشگاه عرضه محصولات فرهنگی و دیجیتال نیز هست.
وی تصریح کرد:همچنین بخش اهدای کتاب با همکاری اداره کتابخانه عمومی زیرکوه در این نمایشگاه دایر شده و شهروندان می توانند کتاب های اضافی خود را به این نمایشگاه اهدا تا در اختیار کتابخانه عمومی شهرستان قرار گیرد.
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی زیرکوه ادامه داد:این نمایشگاه در روبروی بانک ملی حاجی آباد،از 14 آذر به مدت دو هفته از ساعت 9 تا 13 صبح و 4 تا 6 عصر دایر خواهد بود .
به گفته کوچی ،نمایشگاه کتاب زلال معرفت با توجه به آغاز ماه ربیع الاول و نزدیک شدن به فصل امتحانات دانش آموزان و نیاز دانش اموزان به استفاده از کتابهای کمک آموزشی راه اندازی گردیده است.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا