عمومی

اقدام موشکی سپاه قلب حامیان تروریست ها را هدف قرار داد

امام جمعه اهل سنت زیرکوه گفت: عملیات موشکی سپاه بسیار بجا و به موقع بود چرا که هم مردم را خوشحال کرد و به مردم روحیه تزریق کرد و هم از طرفی دشمنان نظام را منکوب و سرکوب کرد و قلب حامیان تروریست ها را هدف قرار داد.

مولوی سید مصطفی حسینی امروز در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز،اظهارداشت: تروریست های تکفیری اگر چه کار خاصی نتوانستند در ایران اسلامی انجام دهند اما ورود آنها به خاک و حریم ایران اسلامی و شهادت جمعی از شهروندان در ماه مبارک رمضان برا ی ملت ایران اسلامی کاری شاق و سنگین بود .
امام جمعه اهل سنت فندخت ادامه داد: اگر چه نیروهای جان برکف انظامی،سپاه،ارتش ،سربازان گمنام امام زمان و همه نیروهای جان برکف ایران اسلامی نگذاشتند آنها به اهدافشان برسند و حرکت بیشتری را انجام دهند اما عملیات موشکی و شلیک موشک به محل های تجمع داعشی های از خدا بیخبر قطعا موثر و کارساز بود.
مولوی حسینی با بیان اینکه عملیات موشکی سپاه کاربرد بسیار خوبی داشت و به جهتی لازم بود،گفت:این عملیات هم برای مسلمانان ایران و منطقه و همه آنها که دل برای اسلام و انسانیت می سوزانند حائز اهمیت بود و هم هشداری بود به دشمن قداره که اگر ایران اسلامی و فرزندان ایران اسلامی و هرکدام از نیروهای امنیتی ایران اسلامی بخواهند وارد عمل شوند این آمادگی را دارند و در زیر لوای اسلام و رهنمودهای پدرگونه مقام معظم رهبری دشمکن را سرکوب خواهند کرد.
وی با بیان اینکه قدرت موشکی ایران برای دفاع از ایران اسلامی لازم و ضروری است، تصریح کرد: این عملیات بسیار بجا و به موقع بود چرا که هم مردم را خوشحال کرد و به مردم روحیه تزریق کرد و هم از طرفی دشمنان نظام را منکوب و سرکوب کرد و دیدیم که کشورهایی مثل اسرائیل چه واکنشهایی در این خصوص نشان دادند و سعی کردند به نوعی این عملیات مهم را در سکوت خبری نگه دارند تا مردم دنیا از آن و تلفاتی که به داعشی ها وارد کرد بی اطلاع باشند.
امام جمعه اهل سنت زیرکوه،اذعان داشت: آنچه مهم است عزم و اراده آهنین ملت مسلمان ایران و نیروهای جان برکف نظامی و انتظامی و رهبری های خردمندانه مقام معظم رهبری است که مکارساز است و ان شاء الله خداوند این اقتدار و عظمت و شکوه را که به همه نیروهای ما عنایت کرده است تداوم ببخشد تا بتوانیم باز هم از کیان ایران اسلامی و جغرافیای وطن به احسن وجه محافظت بکنیم.
وی بیان داشت: ما هم در کنار نیروهای نظامی فسپاه و بسیج و سربازان گمنام امام زمان هم دعاگوی زحمات این جان برکف هستیم و هم منتظر انجام اعمال قاطع تر از این نیروها در برخورد با متجاوزان به ایران اسلامی هستیم.
مولوی حسینی با بیان اینکه تهدیدات دشمن کم نشده و نخواهد شد،گفت:اگر بخواهیم ادعا کنیم که دشمن از ما می ترسد وما خودمان را کنار بکشیم و راحت بنشینیم این سادگی خواهد بود و این موضوع را در بحث برجام هم شاهد بودیم که هر کجا ما سادگی کردیم و عقب نشینی کردیم آنها جلو آمدند و استفاده کردند.
امام جمعه اهل سنت زیرکوه تاکید کرد: هر گاه ملتی بخواهد از زیر بار استعمار و استعمار خارج شود باید هزینه بپردازد اما با پرداخت این هزینه ها آنچه به دست خواهیم آورد نتیجه اش به مراتب بهتر و بیشتر از آنچه از دست می دهیم خواهد بود.
حسینی ادامه داد:دشمن دشمن قداره ای است و اهل جنایت،استبداد،استعمار و زور است و به هر طریقی که شده وارد می شود و چون ایران اسلامی و رهبری نظام و مردم غیور ایران اسلامی در برابر استکبار جهانی ایستادگی می کنند قطعا این هزینه ها راباید بپردازد.
وی خاطرنشان کرد: با تمام این وجود باز هم همه ما دوشادوش یکدیگر برای پرداخت این هزینه ها و غرامت ها آماده ایم تا بتوانیم ان شاء الله ایرانی داشته باشیم عاری از حضور ابرقدرتها و کفار و این ایده چند ساله و چند دهه ملت مسلمان ایران است که کشوری عاری از دخالت های استعمار و استکبار داشته باشیم و قطعا خداوند نیز در این راه ما را کمک خواهد کرد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا