عمومی

امروزه عزت مردم فلسطین تنها در مقاومت و ایستادگیست

امام جمعه زیرکوه گفت: امروزه عزت مردم فلسطین تنها در مقاومت و ایستادگیست.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الاسلام غلامرضا مرتضائی نیا ظهر امروز در در خطبه های نماز جمعه شهر حاجی آباد ، ضمن توصیه به تقوای الهی ، اظهارداشت: حریم نگهدازی برای خدای متعال نورانیتی نصیب انسان می نماید وسیله تفاوت بین حق و باطل برای انسان را فراهم می نماید.
امام جمعه زیرکوه با اشاره به روز جهانی قدس در تبیین مبنای آن گفت: روز احیای اسلام و مبارزه مستضعفین با مستکبرین و روز اعلام‌مخالفت اسلام و لیله القدر تاریخست.
خطیب جمعه زیرکوه افزود: این راهپیمایی هم مبنای قرآنی و هم روایی دارد و مبنای حمایت از مظلوم از مبانی این راهپیمایی با شکوه شماست
حجت الاسلام مرتضائی نیا بیان داشت: ضدیت با رژیم صهیونیستی محور وحدت ملت ماست در ابراز نفرت از این رژیم صهیونیستی رهبر معظم انقلاب و قوای سه گانه و مراجع همه پیام دادند .
وی تصریح کرد: آنهایی که در فتنه شعار نه غزه نه لبنان دادند جماعتی بودند که راه خود را از مردم جدا کردند اما شعار مردم ایران اینست هم غره هم لبنان جانم فدای اسلام
امام جمعه زیرکوه گفت: امام راحل از پیشگامان حمایت از مردم فلسطین است امام نگذاشت فلسطین از خاطره ها فراموش شود و اینکه برخی می خواستند آنرا عربی سازند امام آنرا مسئله اسلامی و بین المللی کرد و امروز هم خلف صالح ایشان مقام معظم رهبری راهشان را ادامه می دهند.
وی ادامه داد: رژیم صهیونیستی از ابتدا فکرش وحشیگری و آدم کشی بود و ۲۷ جنایت از جمله دیر یاسین قتل عام ۲۵۰ نفر کفر قاسم ۴۹ نفر صبرا و شتیلا ۸۰ فلسطینی و لبنانی را انجام داده و مردم مظلوم فلسطین را به خاک و خون کشیدند.
مرتضائی نیا خاطرنشان کرد:این رژیم حقش است که امام بگوید اسرائیل باید از صحنه روزگار محو گردد اینها خودشان را سگ هار می نامند و یکی از تحلیلگران غربی می گوید اگر این سگ هار پای ایران را نیش بزند ایران هم سگ و هم صاحب سگ را به سزای عملش خواهد رساند.
امام جمعه زیرکوه با بیان اینکه امروزه عزت مردم فلسطین تنها در مقاومت و ایستادگیست ،گفت: طبل رسوایی بین المللی اتحادیه عرب سازمان کنفرانس اسلامی، سران مرتجع عرب و سازمان ملل به صدا در آمده چرا خفقان تان گرفته است؟ چرا از مردم مظلوم فلسطین دفاع نمی کنید؟
وی اذعان داشت: از زمان اعلام این روز به روز قدس توسط امام راحل این پدیده همچنان در صفحه تاریخ مانده و بصورت فرهنگ در آمده است و تبدیل قدس بعنوان پایتخت اسرائیل نشان دارد که قدس زنده است و فراموش نخواهد شد.
مرتضائی نیا با بیان اینکه رژیم اسرائیل رو به نابودی است،گفت: نشانه های نابوی اسرائیل ، فساد ، تضاد و بی اعتمادی این رژیم ، تکثر هویتی ، چالش جمعیت ، قدرت و حضور مقاومت در نزدیکی این غده سرطانی می باشد.
امام جمعه زیرکوه در خطبه دوم نیز ضمن توصیه به تقوای الهی به بیان مهمترین متاسبتهای جاری و در پیش رو پرداخت و با اشاره به سالروز علامه محمد باقر مجلسی ،گفت: وی دانشمند بزرگ دوران صفویه است در ۱۴ سالگی از ملا صدرا مجوز نشر احادیث گرفت و ۶۰۰ جلد کتاب از جمله بحار را نوشت.
خطیب جمعه زیرکوه به سالروز صدور فرمان امام مبنی بر عزل بنی صدر درسال ۱۳۶۰ اشاره کرد و بیان داشت: وی در ۱۷ ماه ریاست جمهوری خیانتهایی از جمله میدان دادن به منافقین انجام داد و در برابر اکثر مصوبات مجلس قوه قضائیه و شورای نگهبان می ایستاد.
امام جمعه زیرکوه به فرمایشات مقام‌معظم رهبر ی اشاره وگفت: معظم له فرمودند: نقشه دشمن را فشار اقتصادی که محور اصلی دشمن است .فشار روانی دشمن محور دوم که نقاط قوت و عناصر اقتدار را نقطه ضعف نشان می دهد. سومین نقشه ایشان هم فشار عملی و آشوبست کا مردم باید هشیار باشند

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا