عمومی

امروز بیش از هر زمانی نیاز به وحدت احساس می شود

مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با تاکید بر حفظ وحدت در بین مسلمین،گفت:امروز بیش از هر زمانی نیاز به وحدت احساس می شود.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الاسلام احمد رضائی امشب در محفل انس با قرآن کریم که به مناسبت هفته وحدت در روستای حسن آباد برگزار شد،ضمن تشکر از برگزار کنندگان این محفل قرآنی گفت : قاریان ، حفاظ و‌مفسران قرآن بالاترین اجرها را نزد خداوند دارند .
مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با بیان اهمیت حضور نوجوانان در محفل قرآنی،‌بیان داشت : امام صادق ع می فرمایند کسی که در نوجوانی با قرآن همنشین باشد قرآن با گوشت و‌خون و‌پوستش عجین می شود .
وی در ادامه با تاکید بر لزوم سبک زندگی دینی،خاطرنشان کرد :امروزه مورد حمله شدید دشمن قرار گرفته ایم و با جنگ فرهنگی دشمن ،سبک زندگی های ما درحال عوض شدن است و شاهد فروپاشی خانواده ها هستیم.
حجت الاسلام رضائی،تصریح کرد:هر چه با قرآن انس داشته باشیم قرآن هم قطعا هم ما و‌هم نسل و فرزندان ما را بیمه خواهد کرد.
مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی ادامه داد : قرآن کتاب هدایت و‌هدایت گری است و صراط مستقیم را به ما نشان می دهد.
وی با بیان اینکه دومین حلقه وصل من و شما ،پیامبر گرامی اسلام است،گفت: امروز بیش از هر زمانی نیاز به وحدت احساس می شود.
مدیر کل تبیلغات اسلامی خراسان جنوبی، اکید کرد: وحدت نباید فقط از روی احساس باشد بلکه باید از روی بصیرت باشد و باید رفتار وحدت آمیز هم داشته باشیم.
وی ادامه داد : امروز اگر در غرب کشور زلزله می شود با وجود اینکه از برادران اهل سنت هم هستند شیعه ها کمک های جانی و مالی خود را ارسال می کنندو از طرفی سپاه ، ارتش و‌ همه ملت کمک نیز کمک می کنند.
حجت السلام رضائی گفت: آیا ایران اسلامی در نوار غزه و فلسطین اشغالی به برادران اهل سنت کمک نمی کند و این یعنی وحدت رفتاری.
وی ادامه داد: نه تنها این کمک در حال حاضر که در دهه ۷۰ وقتی صربها به بوسنی هرزگوین حمله کردند فقط ایران به داد مردم بوسنی رسید.
حجت الاسلام رضایی با بیان اینکه همه بدبحتی های جهان اسلام زیر سر آمریکا و رژیم صهیونیستی به نوکری عربستان است،گفت: آنهایی که خودشان را خادم الحرمین و‌محور جهان اسلام می دانند آیا در غزه حضور دارند؟
وی ادامه ذاد: تابحال چند موشک به سمت رژیم صهیونیستی به جای یمن شلیک شده ؟ چند سرباز عربستانی بجای اینکه مقابل اسرائیل بایستند در غزه حضور دارند؟
وی افزود: امروز با اعراب جلسه برگزار می کنند و بر علیه ایران قانون تصویب می کنند مگر در قران نیامده یهود دشمن ترین دشمنان مسلمانان هستند؟
حجت الاسلام رضائی تاکید کرد: بصیرت داشته باشیم و‌اجازه ندهیم دشمن موفق شود زیرا وحدت ما باعث نابودی دشمن است.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا