عمومی

امروز ثمره خون شهدا به صورت نهال انقلاب در سرزمین مقدس ایران به ثمر نشسته است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زیرکوه گفت:امروز ثمره خون شهدای کربلا و شهدای گرانقدر دوران دفاع مقدس به صورت نهال انقلاب اسلامی ایران در سرزمین مقدسمان به ثمر نشسته است.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،سروان ابراهیم کریمی صبح امروز در مراسم رژه نیروهای مسلح شهرستان زیرکوه با تبریک ایام هفته دفاع مقدس اظهارداشت: هفته دفاع مقدس یادآور رشادت ها و ایثارگری های رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس بود که با نثار خون خود نهال اسلام و انقلاب را آبیاری کردند و امسال این ایام با ایام ماه محرم و بزرگداشت سالار شهیدان امام حسین(ع) مصادف شده است.
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه از همه بسیجیان خواهر و برادر و شیعه و سنی تشکر کرد و گفت:امروز ثمره خون شهدای کربلا و شهدای گرانقدر دوران دفاع مقدس به صورت نهال انقلاب اسلامی ایران در سرزمین مقدسمان به ثمر نشسته است.
امروز به همت مجاهدت ها و ایثارگری ها و برکت خون شهدای دفاع مقدس سرداران ما باافتخار اعلام کردند که ریشه داعش در دو سال آینده جمع خواهد شد.
کریمی ادامه داد:اگر دفاع مقدس نبود مطمین باشید امروز شاهد این عزت و اقتدار در دنیا نبودیم و امروز قدرتهای استکباری دستپاچه نمی شدند.
خدا را بخاطر این نعمت قدرت و امنیتی که به برکت خون شهداتی عزیز نصیب سرزمین ایران اسلامی شده است شکر می گوییم.
گفتنی ایت مراسم رژه نیروهای نظامی، انتظامی و بسیجیان سلحشور با حضور خانواده معظم شاهد و ایثارگر و حضور پرشور گروهانهای نظامی و بسیجی شهرستان برگزار گردید و مرزداران غیور این شهرستان در این مراسم، قدرت رزمي و دفاعي خود را به نمايش گذاشتند و بار ديگر حمايت خود را از دست آوردهاي نظام مقدس جمهوري اسلامي و شهداي هشت سال دفاع مقدس اعلام کردند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا