عمومی

امروز خط مقدم جبهه ما در عرصه فرهنگی و تبلیغاتی است

فرماندار زیرکوه گفت:امروز خط مقدم جبهه ما در عرصه فرهنگی و تبلیغاتی است و شما دانش آموزان باید به عنوان پیشروان جبهه فرهنگی در تمام عرصه ها حضور داشته باشید و نقش واقعی خود را انجام دهید.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،‌حجت الله خانزاده صبح امروز در مراسم نواخته شدن زنگ انقلاب در جمع دانش آموزان مدارس پسرانه شهر حاجی آباد،با تسلیت ایام فاطمیه و گرامیدشت دهه فجر،‌اظهارداشت:شما دانش آموزان به عنوان آینده سازان واقعی کشور و این مرز و بوم ضرورت دارد از جایگاه خود و نقشی که بر عهده شما گذشته شده مطلع باشید و در این راستا حرکت کنید.
فرماندار زیرکوه خاطرنشان کرد: دانش آموزانی که امروز در مدارس ما تحصیل می کنند قطعا با دانش آموزان 40 سال قبل که انقلاب به پیروزی رسید، تفاوت هایی دارند اما این تفاوت ها به گونه ای نیست که در اصل و بنیان تغییری ایجاد کند.
خانزاده خطاب به دانش آموزان گفت: این شما هستید که آینده سازان کشور و نظام خواهید بود و سرنوشت آینده کشور در دستتان شما قرار خواهد گرفت بنابراین باید این را آویزه گوش خود قرار دهید که که آمریکا و اسرائیل هیچ گاه دوست کشور ما نبوده و نخواهند بود.
وی ادامه داد:کشور ما در برهه ای از زمان نیاز داشته که دانش آموزان کلاس و مدرسه را رها کنند و در خط مقدم جبهه از نظام و انقلاب دفاع کنند،‌اما امروز خط مقدم جبهه ما در عرصه فرهنگی و تبلیغاتی است و شما باید به عنوان پیشروان جبهه فرهنگی در تمام عرصه ها حضور داشته باشید و نقش واقعی خود را انجام دهید.
خانزاده به موضوع انقلاب شکوهمند اسلامی پرداخت و افزود:آنچه امروز در دست ما به امانت است حاصل رنج های امام راحل(ره)و خون شهداست و اگر قدر ندانید ممکن است به چشم بر هم زدنی از بین برود.
رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان گفت دانش آموزان به عنوان آینده سازان این مرزوبوم باید از نقش خود مطلع بوده و درراستای تحقق آرمانهای انقلاب حرکت کنند و بدانند زمانی این نظام به حضور در خط مقدم جبهه نیاز داشته ولی امروز خط مقدم در عرصه فرهنگی است و باید دانش آموزان در جبهه فرهنگی حضور داشته باشند و آنچه به برکت خون شهدابه دست آمده را ارج نهاده و ازآن حفاظت کنند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا