عمومی

امروز معیار بسیج بصیرت است/تفکر بسیجی را باید به همه جا تزریق کنیم

امام جمعه زیرکوه با بیان اینکه امروز معیار بسیج بصیرت است، گفت: باید بصیرت خود را بالا ببریم و خیلی هم دقت کنیم و اگر اخلاص و بصیرت با هم جمع شود غوغا خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز ، صبح امروز به مناسبت هفته بسیج جمعی از کارکنان ناحیه مقاومت بسیج سپاه زیرکوه و آزادگان بسیجی شهرستان با امام جمعه زیرکوه دیدار کردند.
حجت الاسلام غلامرضا مرتضائی نیا در این دیدار، ضمن تبریک حلول ماه ربیع الاول، اظهارداشت:امیدوارم عزاداری های همه مورد قبول قرار گیرد و سعی کنید این ذخیره ای که در ماه محرم و صفر به دست آورده اید،‌ارزان از دست ندهید.
امام جمعه زیرکوه از زحمات پرسنل سپاه و بسیجیان در همه عرصه ها تشکر کرد و خاطرنشان کرد:امیدوارم در همه عرصه ها موفق باشید.
وی با تبریک هفته بسیج،گفت:نام بسیج مقدس است و با همین کلمه بسیج انسان عشق می کند ، بسیج یادگار امام بزرگوار است و باید تقویت شود.
حجت الاسلام مرتضائی نیا،بیان داشت:امروز دشمن کار می کند و هجمه های زیادی علیه بسیج و سپاه به راه انداخته است بنابراین امروز آنچه تک تک ما نیاز داریم و باید کار کنیم ،‌تفکر بسیجی است و این تفکر بسیجی را باید به همه جا تزریق کنیم.
وی با بیان اینکه بسیج و بسیجی ارکانی دارد، تاکید کرد: این ارکان را باید در خود حفظ و تقویت کنید و اولین رکن بسیج اخلاص است.
امام جمعه زیرکوه با بیان اینکه امروز معیار بسیج بصیرت است، گفت: باید بصیرت خود را بالا ببریم و خیلی هم دقت کنیم و اگر اخلاص و بصیرت با هم جمع شود غوغا خواهد کرد.
مرتضائی نیا اذعان داشت:این بصیرت نیاز امروز است و اگر بتوانید بصیرت را گسترش دهید ، موفق خواهید بود و گسترش بصیرت نیاز به کار جهادی دارد.
وی با بیان اینکه بسیج و سپاه انسان را می سازد، بیان داشت:امروز انقلاب نیازمند من و شماست و مردم از من و شما توقع زیادی دارند و نگاه ویژه ای به بسیج و سپاه دارند بنابراین باید سعی کنید این را حفظ کنید.
امام جمعه زیرکوه تاکید کرد: پاسداران ما باید در همه عرصه ها و جلسات پیشقدم و پیشرو باشند و انتظار من این است به همه روستاها و مناطق شهرستان سربزنند و از نزدیک با مردم ارتباط برقرار کنند.
مرتضائی نیا خواستار ارتباط بیشترو مستحکم تر پیشکسوتان بسیجی با سپاه شد و گفت: بسیج محلات و بسیج مساجد هم باید تقویت شود و باید سعی کنیم دوباره به سنگر اولیه انقلاب که همان مساجد است برگردیم.
وی تاکید کرد: امروز باید تلاش کنیم تا دشمن شناسی در جامعه تبیین شود و چهره آمریکا و دشمنی های آمریکا و اسرائیل باید بریا مردم تبیین شود.
امام جمعه زیرکوه، بیان داشت: علاوه بر این باید دستاوردهای انقلاب نیز برای مردم تبیین شود تا مردم و خصوصا جوانهای امروزی بدانند اول انقلاب کجا بودیم و الان کجا هستیم.
مرتضائی نیا خاطرنشان کرد: امروز دشمن بسیج و بسیجی را تخریب می کند اما بسیجی هیچوقت از این تخریب ها هراسی ندارد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا