عمومی

امنیت ، تعارف بردار نیست/اعتماد مردم به پلیس بزرگترین سرمایه نیروی انتظامی است

فرمانده انتظامی زیرکوه با تاکید بر موضوع امنیت، گفت:امنیت، تعارف بردار و تعطیل بردار نیست .

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،سرهنگ سید رضا حسینی در مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان زیرکوه با تاکید بر موضوع امنیت، اظهارداشت:امنیت، تعارف بردار و تعطیل بردار نیست .
فرمانده جدید انتظامی زیرکوه خاطرنشان کرد:انتظار و توقع ما این است که همه دستگاهها در این راه همچنان که فرماندهی کل قوا تاکید فرمودند از نیروی انتظامی حمایت کنند.
سرهنگ حسینی ادامه داد:تقویت رویکرد پیشگیری یک برنامه و بحث جدی برای ما خواهد بود و این پیشگیری از آسیب ها و جرائم نیازمند همسویی و تلاشهای ادغام شده است.
فرمانده انتظامی زیرکوه گفت:رکن اصلی پیشگیری،‌مصون سازی است و حتما با یک تعامل خوب با همه مجموعه ها این موضوع را دنبال خواهیم کرد.
وی اذعان داشت: اعتقاد داریم اعتماد مردم به پلیس بزرگترین و آرزمندترین سرمایه نیروی انتظامی است و حتما تمام توان خود را برای حفظ این موضوع به کار خواهیم بست.
سرهنگ حسینی خاطرنشان کرد:امیدواریم آنچه بر عهده ماست به نحو شایسته بتوانیم به انجام برسانیم.
گفتنی است،صبح امروز با حضور جانشین فرماندهی انتظامی استان خراسان جنوبی،امام جمعه زیرکوه و جمعی از مدیران ادارات و نهادهای دولتی ،مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی زیرکوه برگزار شد.
در این مراسم از زحمات ارزشمند چهار ساله سرهنگ جواد بخشی تقدیر و سرهنگ دوم ستاد، سیدرضا حسینی یه عنوان فرمانده جدید انتظامی زیرکوه معارفه شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا