عمومی

انتظاری بیش از این از یک دیوانه نداریم/مسئولان پاسخ قاطع بدهند

امام جمعه زیرکوه در پاسخ به سخنان اخیر ترامپ،‌گفت:آنچه در این خصوص باید گفت این است که از یک انسان دیوانه که صرفا یک تاجر است و از سیاست هیچ الفبایی نمی داند،انتظاری بیشتر نیست.

حجت الاسلام غلامرضا مرتضائی نیا در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز در خصوص سخنان اخیر رئیس جمهور آمریکا علیه ایران اسلامی ،‌اظهارداشت:آنچه در این روزها شاهد هستیم توهین های رئیس جمهور آمریکا هم به ملت،‌هم به دولت، هم سپاه و هم نیروهای نظامی ماست و آنچه در این خصوص باید گفت این است که از یک انسان دیوانه که صرفا یک تاجر است و از سیاست هیچ الفبایی نمی داند،انتظاری بیشتر نیست.
امام جمعه زیرکوه ادامه داد: ان شاء الله مردم ما یک سیلی محکمی به استکبار جهانی، آمریکا و خصوصا رئیس جمهور آمریکا خواهند زد.
وی خاطرنشان کرد:انتظاری که از مسئولان داریم این است که پاسخ محکمی به این اظهارات بدهند و ان شاء الله خواهند داد.
امام جمعه زیرکوه با بیان اینکه سپاه برای ما عزیز است و عزیز تر شده است،تاکید کرد: سپاه دژتسخیر ناپذیر ملت ایران ،‌زینت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ضامن امنیت این کشوراست و بغض و حرف های نامربوط دشمن علیه سپاه بخاطر قدرت و اقتدار سپاه است و آرامش دشمنان را در همه جا به هم می ریزد.
مرتضائی نیا گفت:دشمنان بدانند ملت ایران در حمایت از فرزندان خود در سپاه تا آخر ایستاده است و از آن ها دفاع خواهد کرد زیرا اینها کسانی هستند که امنیت را برای ما به ارمغان می آورند.
وی بیان داشت:خوشبختانه در کشور ما همه ارگانها و نیروها با هم متحد شده اند و به همین زودی جواب مستحکمی به یاوه گویی های آمریکا خواهند داد.
امام جمعه زیرکوه گفت: ما از مواضع محکم رئیس جمهور کشورمان در این خصوص تشکر می کنیم اما از تیم مذاکره کننده هسته ای و وزارت امور خارجه انتظار داریم جوابی محکم و در شان این گستاخی ها بدهند زیرا هر چه این پاسخ محکم تر باشد قطعا دشمنان عقب نشینی خواهند کرد.
مرتضائی نیا اذعان داشت:دولتمردان و همه مسئولان بدانند که مردم پشتیبان آنها هستند و وقتی این چنین پشتیبان عظیمی دارند باید پاسخ قاطعی به این یاوه گویی ها بدهند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا