عمومی

انفجار گاز درروستای پایهان زیرکوه یک مصدوم برجای گذاشت

انفجار گاز در منزل مسکونی درروستای پایهان زیرکوه یک مصدوم برجای گذاشت

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،انفجار گاز در منزل مسکونی درروستای پایهان زیرکوه یک مصدوم برجای گذاشت.
در این حادثه که با تخریب منزل مسکونی همراه بود،فرزند جوان خانواده دچار سوختگی 40 درصدی شد و توسط آورژانس زهان به بیمارستان بیرجند منقل گردید.
یکی از پرسنل اداره گاز، با بیان اینکه گاز کشی منازل بخش زهان به تازگی در حال انجام است،گفت:بعد از نصب گاز توسط کارشناسان شرکت گاز عملیات بوسنجی انجام می شود اما لازم است،همشهریان در بحث اتصال وسایل گاز سوز و نشتی گاز دقت بیشتری به خرج دهند و زمانی که بوی گاز را احساس کردند به هیچ عنوان اقدام خطرناکی انجام ندهند.
وی با ابراز تاسف از این حادثه، خاطرنشان کرد:به محض نسب کنتور گاز ، مشترک بیمه می شود و بیمه نیز بر اساس گزارش کارشناس آتش نشانی خسارت را پرداخت می کند.
شهروندان اقدامات ایمنی را رعایت کنند
شهردار زهان نیز در این خصوص گفت: به محض وقوع این حادثه بنده به اتفاق کارشناسان آتش نشانی در محل حضور یافتیم و از نزدیک در جریان این اتفاق ناگوار قرار گرفتیم.
دهقان خاطرنشان کرد:در بررسی اولیه کارشناسان آتش نشانی مشخص شد شیرهای گاز این منزل مسکونی باز بوده و نشت گاز در منزل،‌عامل اصلی این حادثه بوده است.
وی از شهروندان خواست: با توجه به اینکه گازکشی بخش زهان در دست اقدام است، همه موارد ایمنی را رعایت نمایند تا خدای ناکرده شاهد حادثه ای ناگوار نباشیم.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا