عمومی

انقلابی ماندن و انقلابی گری،نیاز امروز جامعه است

کارشناس مسائل سیاسی گفت:امروز یکی از نیازهای ضروری جامعه ما که دشمن سعی می کند آن را از ما بگیرد، بحث انقلابی ماندن و انقلابی گری است.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،محمد حسین آقاخانی ظهر امروز در مجمع عالی بسیج شهرستان زیرکوه با اشاره به شرایط حال حاضر کشور،اظهارداشت:امروز یکی از نیازهای ضروری جامعه ما که دشمن سعی می کند آن را از ما بگیرد، بحث انقلابی ماندن و انقلابی گری است.
کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: اینکه مقام معظم رهبری اخیرا بر موضوع انقلابی گری تاکیددارد دلیلش این است که برد فعالیت دشمن برای محو انقلابی گری است.
آقاخانی اذعان داشت: متاسفانه در داخل کشور هم بعضی ها به این طرح ها را کمک می کنند و گفتمان انقلابی را مربوط به سالهای اول انقلاب می دانند.
وی با تاکید بر مدیریت جهادی و نگاه جهادی به این داست،انبیان داشت:اهمیت بحث انقلابی گری نشان دهنده این است که ما باید در این زمینه بیشتر تلاش کنیم.
آقاخانی اذعان داشت:اگر برجایگاه نظام اسلامی واقف شویم در دفاع از انقلاب و حرکت عظیم ملت ایران نقش خود را به درستی ایفا خواهیم کرد.
کارشناس مسائل سیاسی گفت:الان اگر فتنه ای از جنس فتنه ۸۸ در کشور شکل بگیرد دیگر شعار برعلیه نظام و اصل ولایت فقیه نیست بلکه شعار ،نان و معیشت خواهد بود.
وی با بیان اینکه در جنگ هوشمند دشمن از ما غافل نیست ،گفت:برد این انقلاب و عظمت این انقلاب کاری کرده که قدرت های دنیا را خوار و ذلیل کرده است.
آقاخانی با اشاره به اینکه دشمن در جنگ نرم تلاش می کند مردم مشکلات را گردن مسؤولان بیندازند،گفت:ما تحریم های شدیدتر از این هم در حوزه دفاعی و امنیتی داشتیم اما با رشادت جوانان این مرز و بوم کاری کردیم که الان در جایگاه بالای دنیا قرار داریم اما به علت ضعف مدیریت،در حوزه های اقتصادی و … زیاد موفق نیستیم .
وی اذعان داشت:دشمن در جنگ هوشمند ناکارآمدی نظام و معیشت مردم را نقشه قرار داده تا مردم را درمقابل نظام قرار دهند و به هدف خود برسند

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا