عمومی

انقلاب اسلامی ایران از زنده بودن یاد و نام شهدا زنده و بانشاط است/تکریم از خانواده شهید حججی،تکریم از آینده ملت است

فرمانده سپاه علی ابن ابی طالب استان قم در یاداواره شهدای گرانقدر کوی المهدی حاجی آباد با گرامی داشت یاد و خاطر شهدای گرانقدر اظهارداشت: انقلاب اسلامی ایران از زنده بودن یاد و نام شهدا زنده و بانشاط است و خواهد ماند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، فرمانده سپاه علی ابن ابی طالب استان قم در یاداواره شهدای گرانقدر کوی المهدی حاجی آباد با گرامی داشت یاد و خاطر شهدای گرانقدر اظهارداشت: انقلاب اسلامی ایران از زنده بودن یاد و نام شهدا زنده و بانشاط است و خواهد ماند و این محافل هیچ فرقی با محافل ذکر نام سیدالشهدا ندارد و همه این شهدا شاگردان مکتب سیدالشهدا هستند.
سردار احمدی خاطرنشان کرد:به فرموده امام راحل (ره) خون شهیدان ما امتداد خون شهیدان کربلاست بنابراین اصل و اساس این محفل اعتلای نام مبارک حسین بن علی (ع) است.
فرمانده سپاه علی ابن ابی طالب استان قم با اشاره به سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی،گفت:حماسه قهرمانانه آزادگان ما در سلولهای وحشتناک قرون وسطایی شکنجه های اسرائیلی ، آمریکایی ، صدامی برای مقاومت ملت ما و برا یعزم و اراده ملت ما و زنده شدن عمل فرزندان رزمنده شان در چنگ بعثی های تحت مدیریت آمریکایی ها خود یک موضوع مهم و ارزشمند است.
سردار احمدی ادامه داد:با توجه به گذشت سالها از جنگ تحمیلی و شهادت شهدای والامقام ،امروز به شدت نیازمندیم پرده از روی حقایقی که شهدا در بستر آن به شهادت رسیده اند برداریم.
وی با اشاره به شهادت رزمنده ایرانی به دست تروریست های تکفیری،تصریح کرد:حماسه بی نظیر شهید مدافع حرم محسن حججی مثل یک باران شوینده بر سر ملت ما بارید وهمه ناخالصی ها و ناپاکی ها و کسانی که تا یک ساعت قبل از شهادت این رزمنده مدافع حرم به نظام و رهبری توهین می کردند و دلبستگان به فرهنگ غرب با شهادت این شهید دگرگون شدند و همه چیز دوباره زنده شد.
فرمانده سپاه علی ابن ابیطالب استان قم با تاکید بر مطالعه در مورد دفاع مقدس،ادامه داد:از همه کسانی که می توانند برادرانه خواهش می کنم حماسه دفاع مقدس را تبیین کنند و نگذارند کار به رهبر معظم انقلاب برسد و ایشون در این موضوع روشنگری کنند.
سردار احمدی تاکیدکرد:شهدایی که به برکت خونشان جلوی ماشین جنگی دنیا را گرفتند اگر بدانند ما ذره ای از آرمانشان غافل شده ایم فردای قیامت از ما نخواهند گذشت.
وی اذعان داشت:ما آن روزها در بحبوحه جنگ تحمیلی و در اوج کمبودها سند ذلت در برابر امریکا را امضا نکردیم و ایستادگی کردیم و امروز اگر در دوران گل و بلبل از آرمان شهدا دفاع نکنیم شهدا ما را نخواهند بخشید.
فرمانده سپاه قم با گرامی داشت یاد و خاطر شهید محسن حججی، بیان داشت:با نام و یاد این شهید والامقام صدها محفل باشکوه در سرتا سر ایران برگزار شد و اینها تکریم از شخص محسن حججی نیست بلکه تکریم از آینده یک ملت است و این احترامات تضمین آینده مذهبی فرزندان ما انقلاب ما و نظام اسلامی ماست.
سردار احمدی خاطرنشان کرد: با شهادت محسن حججی آنچه برخی از غافلین پنجه بر چهره جمهوری اسلامی کشیدند و جای شهید و جلاد را عوض کردند ،همه شسته شد و دوباره نام شهید و شهادت برکرسی عزت نشانده شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا