عمومی

انقلاب اسلامی ایران ماحصل جانفشانی های افراد بزرگی است که سالها قبل از جان خود مایه گذاشتند

فرماندار زیرکوه گفت: این انقلابی که در آن به سر می بریم و این نظامی که در سایه آن تنفس می کنیم دست آورد و ماحصل رشادت ها و جانفشانی های افراد بزرگی است که سالها قبل تلاش و ایثار کردند و از جان خود مایه گذاشتند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، حجت الله خانزاده صبح امروز در مراسم نواخته شدن زنگ انقلاب در جمع مسؤولان ودانش آموزان با تبریک ایام الله دهه فجر،اظهارداشت:قطعا این انقلابی که در آن به سر می بریم و این نظامی که در سایه آن تنفس می کنیم دست آورد و ماحصل رشادت ها و جانفشانی های افراد بزرگی است که سالها قبل تلاش و ایثار کردند و از جان خود مایه گذاشتند تا این انقلاب امروز به دست ما برسد.
فرماندار زیرکوه،اذعان داشت:شما دانش آموزان باید بدانید این نظام و انقلاب در دهه های آینده در اختیار شما قرار خواهد گرفت و شما در آینده مدیران و اداره کنندگان این جامعه خواهید بود لذا وظیفه هم ما به عنوان خدمتگزاران مردم و هم شما این است که تلاش کنید تا بشناسید و بفهمید که در کجا بودیم و چه وضعیتی داشتیم و الان بعد از 38 سال از نظام مقدس جمهوری اسلامی در چه وضعیتی قرار داریم.
وی خاطرنشان کرد:امروز مهمترین وظیفه دانش آموزان تحصیل ،تهذیب و ورزش است و این همان چیزی است که مقام معظم رهبری نیز از شما خواسته اند.
خانزاده تصریح کرد:سلامت جسمانی ،سلامت روحانی و سلامت و درس خواندن تنها وظیفه ای است که هم جامعه از شما انتظار دارد و هم والدینی که با مشقت فراوان و با زحمت و تلاش شما را برای حضور در این جمع آماده می کنند.
مدیر آموزش و پرورش زیرکوه نیز با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و شهدای فجر انقلاب ،خاطرنشان کرد:امیدواریم امروز که اولین روز از دهه مبارک فجر است بتوانیم با کمک بزرگان شهرستان و کسانی که انقلاب را خلق کرده اند قسمتی از خاطرات و اقدامات و فعالیت هایی که انجام شده تا ما امروز در سایه بهای خون هزاران شهیدی که تقدیم انقلاب شده در امنیت و آسایش درس می خوانیم را قدر بدانیم.
وی بیان داشت:امیدواریم بتوانیم قدردان خون شهداو رشادت های جانبازان و ایثارگران و همه کسانی باشیم که برای حفظ و به دست آوردن این انقلاب تلاش کرده اند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا