عمومی

اولویت اول کشور،فرامین رهبری و مشکلات مردم است

نماینده مردم شهرستانهای قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت:اولویت اول کشور،فرامین رهبری و مشکلات مردم است.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،فرهاد فلاحتی در جمع نماز گزارن جمعه شهر حاجی آباد،ضمن تشکر از خطبه های دلنشین امام جمعه زیرکوه،اظهارداشت: موضوع خاصی که در سطح بین الملل با آن مواجه هستیم بحث تمدید تحریمها علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
نماینده مردم شهرستانهای قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی،خاطرنشان کرد:اگر چه برخی کج سلیقگیها و ضعف های شخصیتی در دولت باعث شد برجام انگونه که باید پختگی لازم را پیدا نکند ودغدغه های رهبری در آن در زمان خودش جدی گرفته نشد و برخی از افراد در همان زمان گفتند اگر برجام امضا شود بایدجشن بزرگی بر پاکنیم و همه مشکلات کشور حل خواهد شد واگرچه فتنه سال ۸۸ زمینه ای برای تحریمهای مضاعف در کشور بود و بعضی نخواستند و هنوز هم نمی خواهند در آن زمان فتنه ای در کشورروی داد اینها را فراموش نمی کنیم اما دشمنان یعنی آمریکا و اسرائیل از این شرایط بیشترین برداشت را کرد و الان هم شاهد هستیم که بحث تحریم ها بدون هیچ بهانه ای در سنای آمریکا به مدت ۱۰سال تمدید شد و دولت اوباما در حال تایید هم هست.
وی ادامه داد: ما خوشحالیم از این بایت که طرف مقابل مفاد را تایید نکند چون ملت مااز قبل برجام به منفعتی نرسیده و نمی رسید.
فلاحتی اذعان داشت: خوشحالی ما از این بایت است که دنیا بفهمدآن چه رهبرمعظم انقلاب در مورد آمریکا مطرح کردند یک امر حکیمانه وداهیانه بود که با بصیرت کامل اتخاذ شد.
نماینده مردم شهرستانهای قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی تاکیدکرد: از نظر مفاد حقوقی ما پیشقدم نبوده و در برهم زدن برجام پیش قدم نخواهیم بود اما نگرانی هم از این بایت نداریم و اگر این موضوع اتفاق بیفتد اولین کشوری که منزوی خواهد شد ،خود آمریکا خواهد بود.
اولویت اول کشور،فرامین رهبری و مشکلات مردم است
وی با اشاره به مسائل داخلی کشور گفت: برخی از افراد چون رسانه های خاصی در اختیار دارند تلاش می کنندمسائل فرعی کشور را مسائل اصلی مردم جلوه دهند و یک سخنرانی آنقدر اصالت ندارد که همه قوا سر یک میز بنشینند وعلت را بررسی کنند و همه رسانه ها تیتر اول آنها این باشد که چه شده است.
فلاحتی ادامه داد: سه سال است مقام معظم رهبری از رگهای دل فریاد می زنند اقتصاد مقاومتی را جدی بگیرید و اولویت مسئولان اشتغال و رفع مشکلات معیشتی مردم باشد ولی برخی دنبال حاشیه ها هستند و هر چه به انتخابات نزدیک می شویم از این مسائل زیاد خواهد بود که هوشیاری میخواهد.
وی با بیان اینکه باید به اولویت های کشور توجه شود،گفت:اولویت ما فرامین رهبری، مشکلات مردم و چیزی است که در ساختار نظام روی آن تاکید می شود.
طرح برخورد با حقوق های نجومی از مجرای اصلی خارج شد
فلاحتی با بیان اینکه مردم اولویت های را خوب می دانند،اذعان داشت:بحث حقوق های نجومی دغدغه مجلس بود و مجلس ورود هم پیدا کرد اما به دلایلی این طرح از مجرای اصلی که مجلس طراحی کرده بود خارج شد.
نماینده مردم شهرستانهای قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت:طرح دو فوریتی بررسی حقوق های نجومی مجددا آماده شده و به زودی وارد صحن مجلس خواهد شد و موضوعاتی از قبیل به چه کسانی این پولها پرداخت شده است،چرا پرداخت شده است،کسانی که پرداخت کرده اند مجازات شوند و جلوی کارهای بعد از این گرفته شود پیگیری خواهد شد.
وی در پایان در خصوص پیگیری حقوقهای نجومی گاز رسانی به شهرستان و مشکلات درمانی شهرستان مطالبی بیان نمود.
گفتنی است در نماز جمعه امروز زیرکوه به مناسبت روز مجلس از طرف امام جمعه شهرستان از فرهاد فلاحتی نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی تقدیر شد.
هم اکنون به کانال اطلاع رسانی زیرکوه نیوز در تلگرام بپیوندید:
https://telegram.me/zirkoohnews

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا