عمومی

اولویت ما در شهرستان زیرکوه بحث مواد مخدر و تصادفات جاده ای است

جانشین فرماندهی انتظامی استان گفت:اولویت اول ما در شهرستان زیرکوه بحث مواد مخدر و تصادفات جاده ایست و ما هیچ جای امنی را برای خفاشان شب پرست نخواهیم گذاشت.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،سرهنگ محمد سعید فاضل دادگر در مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی زیرکوه ،‌از مطالبه گری امام جمعه زیرکوه تشکر کرد و اظهارداشت:پیام امام جمعه شهرستان را به فرماندهی انتظامی استان منتقل خواهم کرد.
جانشین انتظامی استان با بیان اینکه ناامنی کشورهای همسایه و استان جنوبی همسایه به استان ما سرریز می شود،‌خاطرنشان کرد: خوشبختانه به لطف خدا و برکت مردم خوب و ولایتمدار استان و تلاش نیروهای نظامی، استان خراسان جنوبی در رده های بالای امنیتی کشور قرار دارد.
محمد سعید فاضل دادگر با تقدیر از تلاشهای نیروهای مرزبانی، سپاه، بسیج و مردم، در تامین امنیت،گفت: خفلاف کاران شب پرست اگر عرصه ای را ببینند که حضور نیروهای نظامی و مردم خلاء داشته باشد، مطمئن باشید یک جولان شیطانی خواهد داشت اما تلاشهای نیروهای مرزبانی و همه دست اندرکاران امر خوشبختانه توانستیم این آبرو را داشته باشیم که استان خراسان جنوبی یکی از استانهای برتر در گزارشهای امنیتی است.
وی با بیان اینکه مسئولیت بیشتر بر دوش نیروی انتظامی است،اذعان داشت:بیش از ۲۷ تن کشفیات مواد مخدر استان در سال جاری در ۵ سال گذشته بی سابقه بوده است.
جانشین انتظامی استان با اشاره به اینکه مسایل امنیتی استان را اولویت بندی کرده ایم، بیان داشت : اولویت اول ما بحث کویر و مواد مخدر است و در این راه با هیچکس تعارف و مماشات نداریم.
سرهنگ دادگر با بیان اینکه ما چهارچوب ها و مسیر راهمان را به خوبی می شناسیم،گفت:اما به اینها اکتفا نمی کنیم و فراتر از آن کار می کنیم.
جانشین فرماندهی انتظامی استان با بیان اینکه امنیت امروز کشور مثال زدنی شده است، گفت: این موضوع نباید ما را دچار غفلت و کوتاهی کند و باید لحظه لحظه مراقب حفظ این امنیت باشیم.
وی با بیان اینکه بحث تصادفات در شهرستان زیرکوه قابل تامل است، گفت: علت بیش از ۶۰ درصد تصادفات استان عامل انسانی است و خواهشمندم همه کسانی که می توانند در این زمینه فرهنگ سازی کنند.
سرهنگ دادگر ، گفت:اولویت اول ما در شهرستان زیرکوه بحث مواد مخدر و تصادفات جاده ایست و ما هیچ جای امنی را برای خفاشان شب پرست نخواهیم گذاشت.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا