عمومی

اولین جلسه شورای اداری سال 96 زیرکوه برگزار شد+تصاویر

اولین شورای اداری سال 1396 زیرکوه در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،صبح امروز با حضور فرماندار و مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان،اولین شورای اداری سال 1396 زیرکوه در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.
معاون فرماندار زیرکوه در این جلسه با تبریک حلول ماه مبارک رمضان،اظهارداشت:آرزو می کنیم اندک مواردی که از انتخابات اخیر باقی مانده است،به برکت این ماه فراموش شود و همه تلاش کنند تا فضای قبل از انتخابات به عرصه جامعه بازگردد.
امین مصطفوی نیا خاطرنشان کرد:انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا پشت سر گذاشته شد و جا دارد از همه دست اندرکاران در این انتخابات تقدیر شود.
وی با بیان اینکه مردم جمهوری اسلامی ایران برنده انتخابات هستند،گفت:اندک افرادی که بداخلاقی کردند ، تهمت زدند و موارد کذب را در جامعه انتشار دادند،بازندگان انتخابات هستند و مردم ایران اسلامی برندگان این انتخابات هستند و حضور حداکثری مردم همه چیز را به دنیا ثابت کرد.
معاون فرماندار زیرکوه با اشاره به اعتبارات سال جاری ،اذعان داشت:افزایش اعتبارات در سال 96 نسبت به بودجه سال 95 بسیار ملموس است.
مصطفوی نیا تصریح کرد:در سال گذشته بیشتر اعتبارات در بحث اعتبارات جاری بود و در بحث اعتبارات عمرانی ،اعتبارات اندکی وجود داشت.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا