عمومی

اولین جلسه مجمع قاریان قران کریم در زیرکوه برگزار شد

اولین جلسه مجمع قاریان قران کریم در زیرکوه،باحضور برادران شیعه و اهل سنت برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،اولین جلسه مجمع قاریان شهرستان زیرکوه درحوزه علمیه ثامن الائمه (ع) حاجی آباد باحضور برادران شیعه و اهل سنت تشکیل شد.
در این جلسه 4 نفر از قاریان به تلاوت کلام وحی پرداختند و در ادامه حجت الاسلام موسوی از اساتید حوزه علمیه به تفسیر سوره فاتحه الکتاب پرداخت.
حجت الاسلام احمد اسماعیلی سرپرست اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه اهداف تشکیل مجمع را ايجاد مركزي جهت گسترش وترويج فرهنگ قرآن و معارف اسلامي در ميان جوانان و نوجوانان و ديگر آحاد مردم شهرستان ،همگاني كردن فرهنگ انس با قرآن در راستاي مقابله با تهاجم فرهنگي بيگانگان با استفاده ازبرنامه هاي مختلف قرآني ازجمله : برگزاري محافل انس با قرآن مسابقات قرآني, جلسات تفسير و…آموزش صحيح روخواني و روان خواني قرآن, تجويد, صوت و لحن و تربيت قاريان و حافظان نوجواني كه در آينده در جهت تبليغ و نشر قرآن, آموخته ها و تواناييهاي خود را در اختيار علاقمندان قرار دهند را عنوان نمود.
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه گفت:مجمع قاریان و حافظان شهرستان زیرکوه که در تاریخ 11 شهریور در اداره تبلیغات اسلامی شهرستان با حضورسرپرست اداره تشکیل شد هر هفته دوشنبه ها بعد ازنماز مغرب و عشاء در حوزه علمیه حاجی آباد برگزار می شود.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا